Kto nie lubi czekolady…? No spróbujcie mnie okłamać… i tak Wam nie uwierzę 😉 a już, że jakiś facet nie lubi słodkości to nie uwierzę za nic! Mój mąż potrafi nawet po kryjomu w środku nocy pochłonąć zapasy naszego syna! Więc co może być lepszym drobiazgiem na Dzień Chłopaka jak nie pyszności czekoladowe?

Zaznaczmy od razu, że czekoladę robi się z kakaowca,

a kakaowiec to roślina wobec tego pralinki to sałatka!

No ok, nie polecam tej sałatki jako diety, ale jako sympatyczny umilacz dnia – czemu nie?

Jeśli więc szukasz upominku na Dzień Chłopaka – a przypominam, że narzeczony, czy mąż też zasługują na wyjątkowy prezent – to już znalazłaś! Chocolissimo ma czekoladki idealne dla każdego – dla fana motoryzacji, dla fana gier, a nawet dla majsterkowicza…

Co tu dużo gadać… pokażę Wam zdjęcia, bo niby wiemy, że czekolada to ma smakować, ale ta wygląda tak, że normalnie aż szkoda w niej zatopić zęby! No dobra, myślę, że mój mąż nie będzie miał z tym większego problemu 😉

Prezentuję Wam wobec tego Porsche – no sami powiedzcie, jaki mężczyzna dostaje od swojej kobiety taki samochód?! Mój dostał, a jeśli Wasz facet nie jest fanem Porsche to znajdziecie na stronie jeszcze inne modele!

Myślę, że znajdziecie tam prezent dla chłopaka bez względu na to, czy interesuje Was czekoladowa butelka piwa i pizza, czy maszynka do golenia w wersji na słodko, a może piłka nożna czy samoloty! A jeśli jesteście ze sobą już tak długo, że dotyczy Was „podryw na kasety” to po prostu zamów czekoladową kasetę. Coś czuję, że największy problem może być z wyborem, a nie z tym, że czegoś nie ma.

U mnie chłopcy uwielbiają czas spędzony z padem w dłoni, Lego Marvel na xBoxie to już weekendowa tradycja, więc sprawiłam im dodatkowego pada – o dziwo nie było o niego walki, podzielili się sprawiedliwie…

Wybór jest jednak szalenie trudny, ale nie tylko Dzień Chłopaka jest okazją by obdarować najbliższych słodkościami, więc można zdecydować się na zestaw pralin. Nawet sześć pysznych i pięknych czekoladek w ciekawym opakowaniu jest świetnym pomysłem na prezent. A można wybrać przecież większy zestaw – cztery, sześć, osiem czy dwanaście, a może jeszcze więcej? W dodatku można kupić takie w ślicznych drewnianych szkatułkach. Dodam, że takich opakowań jak poniżej jest więcej – Super Mama, Super Tata, Super Dziadek itd.

Oczywiście zamiast drewnianych szkatułek możecie wybrać puszki albo eleganckie pudełka: kwadratowe, okrągłe, owalne czy prostokątne, kolorystyka też jest zróżnicowana. Każdy coś wybierze! Poniżej na zdjęciu mój trzydziestkowy prezent… Dwupiętrowy „tort” z pralinkami – naprawdę nieźle musiałam ze sobą walczyć, żeby nie pochłonąć wszystkich naraz!

I co ważne Chocolissimo przesyłki pakuje wyjątkowo bezpiecznie: mnóstwo folii bąbelkowej, a do tego wkład chłodzący, dzięki czemu czekoladki docierają w odpowiedniej temperaturze. Moje zamówienie już kolejnego dnia było u mnie, a więc bardzo szybko – przypominam, że Dzień Chłopaka wypada 30 września, więc macie jeszcze sporo czasu – jednak nie czekajcie na ostatni moment!

I smacznego!