bad52a164b2a9ad47b5f449275f2 - Olejek-odżywka do twarzy - Perfecta

Nigdy nie używałam olejków do twarzy, choć uważałam, że to kosmetyk luksusowy… ale jakoś nie było nam po drodze. Aż do czasu, kiedy uznałam, że zaraz do drzwi zapuka trzydziestka, a ja zasługuję na wszystko, co najlepsze. Nie kupuję kosmetyków kolorowych, bo jestem w tej kwestii raczej minimalistką, więc mogę nieco poszaleć.

Co ciekawe, kosmetyki, które uważałam za takie z wyższej półki, w które sporo trzeba zainwestować okazały się całkiem niedrogie! Takie niespodzianki to ja lubię 😉

Olejek Perfecty okazał się cudownym kosmetykiem! To z nim kończyłam każdy dzień, ale również zaczynałam, bo okazał się świetny pod podkład. Moja cera bardzo potrzebowała takiego odżywienia, bo niestety, ale ciąża najbardziej odbija się na mojej cerze.

Olejek-odżywka do twarzy stworzona jest do stosowania na dzień i na noc, zachwyca mnie wygoda aplikacji, która sprawia, że zaledwie kilka kropel wystarczy. To sprawia, że kosmetyk jest bardzo wydajny i tak naprawdę służył mi długo, a teraz czas na kolejną buteleczkę.

Opakowanie jest przezroczyste, co sprawia, że dokładnie widzimy ile kosmetyku jeszcze zostało – dla mnie to ogromny plus, nie cierpię szacować, czy rano jeszcze będę miała kosmetyk, czy już nie. A tutaj wszystko jak na dłoni. Wydaje mi się, że szklana buteleczka to już podstawa, więc nie ma sensu się nad tym rozwodzić.

To rozświetlająca bomba witaminowa dla naszej skóry, która wchłania się bardzo szybko, nie ściąga skóry i daje raczej przyjemne wrażenia po aplikacji. Ma delikatny, przyjemny zapach, a ja czuję się piękna od razu po aplikacji.
Nie będę ukrywać, jeśli zdarzy mi się dzień, kiedy o olejku zapomnę następnego dnia mocno odczuwam jego brak – zdaję sobie niby sprawę z tego, że w moim przypadku wpływ na to ma ciąża… ale jednak chyba już nie będą umiała rozstać się z tym kosmetykiem.

 

W jego składzie znajdują się:

  • 100% Esencja Komórek Macierzystych ze Śnieżnej Róży, która zwiększa żywotność ludzkich komórek macierzystych w skórze. Silnie regeneruje, działa przeciwzmarszczkowo i spłyca nawet bardzo wyraźne zmarszczki.

  • Blur-Peptyd-Lift to kompleks sferycznych silikonów 4D, ekspresowo zmniejszający widoczność zmarszczek oraz rozszerzonych porów, a tetrapeptyd-7 wypełnia zmarszczki od środka oraz ujędrnia i liftinguje owal twarzy.

  • Kwas Ferulowy wnika głęboko w skórę i wyrównuje koloryt cery oraz usuwa przebarwienia i zaczerwienia. Wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne.

  • Woda z Lodowca doskonale nawilża skórę.