Blog Book Meeting

blog book meeting

Właśnie trwają przygotowania do dziesiątej edycji Blog Book Meeting! Spotkamy się 1 lutego 2020 roku w Katowicach a naszymi gośćmi będą Artur Urbanowicz oraz Bartłomiej Grubich! Jeśli jeszcze Cię u nas nie było to najwyższy czas dołączyć!

Z miłości do książek oraz chęci promowania czytelnictwa i polskich autorów zdecydowałyśmy zorganizować wyjątkowe w swoim rodzaju, spotkanie dla miłośników książek, blogerów/vlogerów, Instagramerów piszących i opowiadających o książkach. 

Zapraszam Cię do zapisania się do newslettera.
Będę przesyłać informacje dotyczące spotkań Blog Book Meeting, przypominać o wydarzeniu i podsyłać newsy!
Nie musisz się martwić, nie będę spamować, ani wysyłać obszernych maili, same konkrety!

Podczas Blog Book Meeting będziecie mieli okazję zapoznać się z nowościami wydawniczymi, wymienić książkami, poznać ciekawych, polskich autorów i zdobyć autograf 😉

Podczas lutowej edycji naszymi gośćmi będą:

Bartłomiej Grubich

Opis wzięty ze strony wydawnictwa VESPER

Wielokrotnie wyróżniany za swoje opowiadania, trzykrotnie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału (2015, 2016, 2018), jak i w ramach konkursów „Poznań Zły” (I miejsce – 2014), „Poznań Fantastyczny” (III miejsce – 2014) oraz „Literacki Konkurs Tematyczny” (2016, 2018). Autor kilkunastu artykułów w czasopismach Nowy Obywatel oraz Take Me. Z wykształcenia filozof i socjolog. Biegacz jest jego powieściowym debiutem.

Artur Urbanowicz 

Opis zaczerpnięty z portalu Lubimy Czytać

Nominowany w plebiscytach Gazety Wyborczej i Radia 5 za aktywne promowanie twórczością rodzinnej Suwalszczyzny. Zadebiutował w 2016 r. słowiańską powieścią grozy Gałęziste, która zdobyła Nagrodę Czytelników Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Latem 2017 ukazał się Grzesznik. Wiosną 2019 roku nakładem wydawnictwa Vesper ukazał się Inkub. Obecnie możemy czytać wznowioną i poprawioną wersję bestselleru Gałęziste.

W programie:

  • Spotkanie autorskie z Bartłomiejem Grubichem, połączone z panelem pytań i odpowiedzi, możliwością porozmawiania z autorem i zdobyciem autografu.
  • Spotkanie autorskie z Arturem Urbanowiczem, połączone z panelem pytań i odpowiedzi, możliwością porozmawiania z autorem i zdobyciem autografu.
  • Dyskusja na tematy różne, czyli wszystko, co chcemy wiedzieć o blogowaniu, Instagramie, tworzeniu swojej marki.
  • Wymiana książkowa – masz książki, które chcesz wymienić na inne? Przynieś je ze sobą, a u nas wybierz sobie inne!
  • Możliwość zakupu książek oraz gadżetów. Jeśli chcesz wystawić się ze swoimi produktami podczas wydarzenia albo znasz kogoś takiego – napisz do nas: blogbook.meeting@gmail.com

Gdzie: Katowice, Bednorza 2a-6, budynek H

Kiedy: 1 lutego (sobota) 10:00-15:00

Wstęp darmowy. Na miejscu możliwość kupienia poczęstunku oraz książek autorów, których do tej pory gościliśmy.

Zapisy na lutową edycję Blog Book Meeting ruszyły 1 stycznia 2020 roku. Ilość miejsc jest ograniczona!

ZAPISZ SIĘ! <= wystarczy kliknąć!