Zaprzyjaźnij się

z Szymonem

i jego rodzinką!

Chcę poznać przygody Szymona!

6 opowiadań poruszających tematy więzi rodzinnych, relacji między rodzeństwem,
ale także obowiązków i samodzielności

Książka została objęta patronatem medialnym:

W książce „Bohater bez peleryny” maluchy odkryją emocjonujące historie z życia Szymona oraz jego sympatycznej rodziny. Każde opowiadanie to podróż przez chwile pełne śmiechu, nauki i miłości, które zachwycą zarówno młodszych, jak i nieco starszych czytelników.

Szymon to chłopiec niezwykle ciekawy świata, który razem z młodszą siostrą, rodzicami i dziadkami doświadcza tego, jak dobre relacje rodzinne, wspólnie spędzone chwile, rozmowy i wsparcie najbliższych wpływają na to, że dom jest pełen ciepła i miłości. Właśnie o tym przekonacie się czytając opowiadania razem ze swoim dzieckiem.

„Bohater bez peleryny” to opowiadania, które nie tylko rozwijają wyobraźnię, ale również zachęcają do dzielenia się uczuciami i przemyśleniami – będą świetnym punktem wyjścia do rozmowy na różne tematy (np. o relacjach z rodzeństwem, sile miłości, obowiązkach domowych, czy planie dnia). Książka będzie idealna do wieczornego czytania przed snem, szczególnie gdy dzieci już poznają bohaterów – będzie im na pewno miło zasypiać w takim towarzystwie.

Jeśli chcesz się przekonać, jakie opowiadania znajdziesz w książeczce – zapraszam do wysłuchania jednego z nich w wersji audio.


Zapisując się do newslettera dostajesz link do opowiadania „Wieczorne rytuały”.


Premiera książki zaplanowana została na 29 września, jednak zanim ruszy oficjalna przedsprzedaż, Ty masz możliwość kupić tę książkę już teraz w najlepszej możliwej cenie!

Pozwól swoim dzieciom pokochać Szymona i Emilkę

Wspólnie przeżyjcie niezapomniane przygody!

Świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Chłopaka

Na 64 stronach kryje się sześć opowiadań poruszających tematy więzi rodzinnych, relacji między rodzeństwem, ale także obowiązków oraz samodzielności:

  • Bohater bez peleryny
  • Jak brat z siostrą
  • Wieczorne rytuały
  • Ile miłości jest w miłości?
  • Być jak Dziadek
  • Pożeracz słodkości
Chcę poznać przygody Szymona!

Taniej nie będzie!

45zł 39 zł!

Książka „Bohater bez peleryny” to 64 strony, na których znajduje się 6 opowiadań.

Promocyjna cena obowiązuje tylko do dnia premiery: 29 września!

  • Książka w twardej oprawie (wysyłka po 25.09) – cena regularna: 45 zł
Kupuję w supercenie!