ZAMÓW JUŻ TERAZ!
w przedsprzedaży taniej!

„Wakacyjni detektywi” to idealny prezent/nagroda na zakończenie przedszkola czy roku szkolnego!
To nie tylko piękna historia, ale też spora dawka wiedzy na temat genealogii – głównie dzięki Patrycji Głaz, genealożce, która wyjaśnia jak dzieci zarówno w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym mogą same tworzyć własne drzewa genealogiczne.
Tworzenie drzewa genealogicznego ma walory nie tylko edukacyjne, ale również emocjonalne oraz przyczynia się do rozwoju świadomości historycznej, tożsamości i relacji rodzinnych dzieci.

TYLKO TERAZ!
zamiast 29,90 zł zapłacisz

24,90 zł

Kup książki dla całej grupy/klasy i zaoszczędź jeszcze więcej!

ZAMAWIAM!

„podobała mi się” (Oskar)
najlepsza książka”(Kuba)
Dzięki Małym detektywom sami sięgnęliśmy do naszego drzewa genealogicznego, który robił mój tata. Jest bardzo obszerne i dzieci były zaskoczone jak dużo ludzi jest ze sobą powiązanych. To świetny sposób, by przekazać dzieciom historie rodzinne. Dziękuję za to!
Marta Liebon


woman wearing white top
Lekko się czyta, a dzieci z zaciekawieniem słuchają. Po przeczytaniu opowiadania, pojawiły się pytania odnośnie do naszego drzewa genealogicznego, a to był mój cichy cel zanim zaczęliśmy czytać. Połknęliśmy je na raz!


Karolina H.


Świetny temat na książkę dla dzieci. Opowieść bardzo wciąga, dobrze się czyta i dodatkowo treść zwraca uwagę dzieci na niesamowite historie, których źródłem jest każda rodzina. I myślę, że to będzie początek wielu ciekawych rozmów między dziećmi a rodzicami i dziadkami o tym, jakie historie niesie ze sobą nasza własna rodzina 🙂
Justyna Borzucka