Wyświetlanie jednego wyniku

 • Konsultacje

  400,00 

  Konsultacje to propozycja spotkania przy kawie dla autorów przed wydaniem książki, ale także dla tych, którzy premierę mają już za sobą! Dlaczego przy kawie?

  • wszystko, o czym rozmawiamy zostaje między nami.
  • spotkanie to raczej dyskusja i poszukiwanie drogi promocyjnej, która dla Ciebie będzie komfortowa, a przy okazji przyniesie pożądane efekty.

  Jak przebiegają konsultacje?

  Najpierw dostajesz do wypełnienia ankietę, w której określasz jakie działania promocyjne są dla Ciebie ok, a z jakimi nie czujesz się najlepiej, jakie kroki zostały już podjęte, gdzie można znaleźć w sieci Ciebie oraz Twoją książkę, a także kilka dodatkowych informacji, które pozwalają mi lepiej przygotować się do spotkania.

  Właściwe spotkanie trwa około godziny, w miejscu, które dla Ciebie jest najwygodniejsze: Zoom, Messenger, WhatsApp, GoogleMeets. Odpowiadam wtedy na Twoje pytania oraz omawiam działania, jakie proponuję Ci na podstawie Twoich preferencji wskazanych w ankiecie.

  Po spotkaniu (w ciągu 48 godzin) dostajesz dokument, w którym działania zostały zebrane w punktach, wraz z linkami do odpowiednich stron oraz wyjaśnieniem poszczególnych kroków. 

End of content

End of content