#CZYtoMAJ

#CZYtoMAJ to akcja mająca na celu zachęcenie do czytania książek na wiosnę oraz stworzenie biblioteczki dla osób potrzebujących.

Do inicjatywy zapraszamy blogerów, instagramerów i vlogerów, ale również po prostu czytelników! Zachęcamy do dzielenia się z innymi recenzjami wartościowych książek. Pokażmy, że warto czytać i pomagać!

#CZYtoMAJ to 31 dni pełnych cudownych książek, po które warto sięgnąć! Dołącz do nas i pokaż co czytasz! Każde 10 osób, które zgłosi się do akcji poprzez formularz to 1 książka dla potrzebujących przekazana przez wydawnictwa będące naszymi partnerami.

W ramach akcji #CZYtoMAJ na kanałach OPOWIEM CI, POLIGON DOMOWY lub na profilu OSÓB, KTÓRE DO NAS DOŁĄCZĄ może zostać udostępnione zdjęcie polecające Waszą opinię. Pokażmy że warto sięgnąć po książkę! Bez względu na to czy jest to kryminał, obyczajówka, romans, fantastyka czy erotyk! A kiedy po nie sięgnąć, jak nie w maju?

W akcji udział może wziąć każdy, wystarczy się zgłosić poprzez formularz poniżej.
A potem w dowolnym dniu maja opublikować na Instagramie/Facebooku/Youtube zdjęcie z książką (koniecznie oznaczcie wydawnictwo). Mile widziane są dłuższe recenzje na blogach, na które będziecie odsyłać czytelników.

W dniach 1-31 maja pokaż w sieci zdjęcie książki, którą polecasz – możesz napisać o niej kilka słów. Nie zapomnij o hasztagu #CZYtoMAJ. Sprawisz nam ogromną radość oznaczając nas na zdjęciu: @opowiemci @poligondomowy oraz wydawnictwo, którego książkę polecasz. Zaproś do akcji swoich znajomych! I pamiętaj, że możesz zgłosić dowolną ilość książek!

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1583623121781953/

Zaznacz powyższe pole
Wybierz na jakim medium społecznościowym pojawi się polecenie książki w ramach akcji CZYtoMAJ
Jeżeli w mediach społecznościowych istniejesz pod konkretną marką, możesz tutaj napisać nazwę swojego profilu (to pole nie jest obowiązkowe)