Biuty.pl – rozwiązanie matczynych problemów

biuty.pl

Dziś kilka słów o moim nowym odkryciu, czyli sklepie Biuty.pl
Znacie tę sytuację, gdy nagle Wasze potrzeby się zmieniają, a Wy nie umiecie znaleźć rozwiązania, które byłoby komfortowe? Dla mnie kłopotliwe stały się wyjścia z dziećmi. Bycie matką dwójki to nie lada wyzwanie! Podziwiam rodziców mający więcej małych dzieci… o bliźniętach czy trojaczkach nie wspominając… ale do celu… zerknijcie jakie cudo znalazłam w sklepie BIUTY.PL 😉

Widzieliście matkę-wielbłądzicę? Taką kobietę, która idzie z dwójką dzieci, niesie torbę z rzeczami maluszka, swoją torebkę i jeszcze plecak starszego syna. Każda matka wie, że to normalny obraz. Cud, że jeszcze dzieci nie trzeba nosić, bo ręce by do kolan miała! Ale by niosła…

Albo inna sytuacja: matka przy kasie w sklepie próbuję znaleźć portfel! Oho! i wyciąga na ladę wilgotne chusteczki, zapasowe pampersy, śpiochy, smoczki trzy, sześć figurek dinozaurów, lizaka jakiegoś (odpakowanego oczywiście), kosmetyczkę, ale portfela znaleźć nie potrafi. Norma. Do tego w tle płaczące zniecierpliwione dziecko…

Pewnie każda mama zna te sytuacje i próbuję znaleźć rozwiązanie, które sprawiłoby, że nawet na spacerze czy zakupach z dziećmi czułaby się kobietą a nie tragarzem. I właśnie brak odpowiedniej torebki spędzał mi sen z powiek… Bo jak znaleźć torbę, która pomieści to wszystko, a przy okazji nie będzie walizka podróżną. Bo jednak z walizką nie czułabym się komfortowo!

Torebka Maltaro

No i ja znalazłam! Po wielu trudach, nie ukrywam! Z pomocą przyszedł mi sklep biuty.pl, gdzie upolowałam rewelacyjną, dużą, pojemną i piękną torebkę. Torebka występuje w kilku wariantach kolorystycznych, ale ja wybrałam czarną z czerwonymi elementami i cudownymi kwiatami na poszewce. I wreszcie kiedy jadę do kogoś na kawę i muszę zabrać dzieci, nie targam ze sobą trzech toreb tylko wszystko mieści się do torebki: i zabawka dla syna, i pampersy dla córki, i chusteczki, zapasowe ubrania, smoczki, kremiki, a nawet coś dla mnie… A na wierzch jeszcze kocyk można dołożyć i też to wcale nie wygląda na wielkie wypchane torbiszcze!

Nie będę ukrywać, mam metr sześćdziesiąt w kapeluszu, w związku z tym ogromna torba po prostu źle wygląda, bo wydaje się być większa ode mnie. Dlatego znalezienie takiej naprawdę pojemnej torby, która nie wyglądałaby śmiesznie było trudne.

Plusy torebki:

  • wygląd
  • pojemność
  • wykonanie
  • materiał
  • sporo kieszonek w środku

Minusy torebki:

  • brak zamka

Znalazłam tylko ten jeden minus, który minusem wcale nie musi być. W środku jest zapinana kieszonka, więc to do niej chowam portfel i telefon. I tutaj okazuje się to plusem, bo w końcu nie gmeram na dnie w poszukiwaniu dzwoniącej komórki!
Natomiast, przyznaję, mam obsesję, że na pewno mnie ktoś napadnie, okradnie w sklepie, coś zgubie… To taka moja prywatna paranoja 🙂 bo jeszcze nic mi z torebki nie wypadło! bez względu na to, czy była prawie pusta (raz mi się zdarzyło wyjść bez dzieci) czy wypchana po brzegi!

Jeśli zaglądacie na mój Instagram to wiecie, że ze sklepu biuty.pl mam również buty. Są rewelacyjne, choć trochę lepsze na taki okres przejściowy, wiosnę i jesień, bo zimą potrzebuję wysokie, futrzaste i ciepłe buty. Te moje natomiast są bardzo eleganckie, z tyłu z takiego samego materiału jak torebka, więc idealnie pasują. Przyznaję, że znalazłam tam inne, piękne, cudowne, boskie, tylko niestety nie w moim szalonym rozmiarze 36! Szczególnie, że akurat podobały mi się takie pojedyncze modele.

Chciałam Wam wrzucić link do moich butów, ale już ich nie ma 🙁

Ale jestem pewna, że znajdziecie coś dla siebie. Nawet jeśli chcielibyście kupić buty to bez obaw! Mam ogromny problem z zakupem butów, bo zawsze coś nie pasuje, a tutaj wymierzyłam wszystko i przyszły idealne! Chyba porzucam stacjonarne sklepy!

Może Ci się również spodoba