Mój styl. Artbook.

Aż żałuję, że jestem zbyt stara, żeby się cieszyć takimi książkami. Za to Mila jest zbyt młoda i jeszcze ich nie doceni… Na szczęście moja chrześnica i jej siostry będą zachwycone 😀

Co to jest ten artbook? Jak byłam mała można było kupić takie papierowe lalki i ubranka i się tym bawić, ale jakościowo było to raczej słabe. Teraz natomiast można poszaleć! Dziś chciałam pokazać Wam trzy książki z serii artbook.

Mój styl. Artbook. MiraculousDla fanek Biedronki i fanek mody w jednym będzie to strzał w dziesiątkę. Najpierw jest omówiony styl i ulubioną kolorystykę każdej z postaci, którą potem można wystylizować. Oczywiście używając dodatków ze środka.Tutaj mamy do wyboru:
– Marinette
– Chloe
– Alya
– Adrien i Nino
Mój styl. Artbook. Gorjuss

Te laleczki kojarzą mi się z pięknymi kartkami handmade, które kobiety kolorują w tak piękny sposób, że zazdroszczę jak szalona! A tutaj każda dziewczynka może sama wystylizować ją po swojemu. Oczywiście korzystając z naklejek, papierów ozdobnych i wzorów dodanych do książeczki.

Jestem niesamowicie ciekawa, co ta moja chrześnica wymyśli 🙂
W tej książeczce mamy do wystylizowania panią jesień, zimę, wiosnę i lato. Oczywiście w książce są również obrazki, które pokazują jaką kolorystykę można wykorzystać 🙂

Maluję. Artbook. GorjussTa książeczka może być dla młodszych dziewczynek, które modą jeszcze się nie interesują, bo wystarczy wziąć do ręki kredki i pokolorować obrazki. Oczywiście w książeczce dodane są naklejki, które pomogą dziecku dobrać kolory.Choć prawdę mówiąc chyba kolorowanie nie jest dozwolone do pewnego wieku i oglądając te rysunki sama mam ochotę złapać za kredki i nieco się pobawić… No przyznaj, nie masz ochoty spróbować?


Wystarczy kliknąć i przekieruje Was do sklepu 🙂

    

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.