M贸j styl. Artbook.

Aż żałuję, że jestem zbyt stara, żeby się cieszyć takimi książkami. Za to Mila jest zbyt młoda i jeszcze ich nie doceni… Na szczęście moja chrześnica i jej siostry będą zachwycone 馃榾

Co to jest ten artbook? Jak byłam mała można było kupić takie papierowe lalki i ubranka i się tym bawić, ale jakościowo było to raczej słabe. Teraz natomiast można poszaleć! Dziś chciałam pokazać Wam trzy książki z serii artbook.

Mój styl. Artbook. MiraculousDla fanek Biedronki i fanek mody w jednym będzie to strzał w dziesiątkę. Najpierw jest omówiony styl i ulubioną kolorystykę każdej z postaci, którą potem można wystylizować. Oczywiście używając dodatków ze środka.Tutaj mamy do wyboru:
– Marinette
– Chloe
– Alya
– Adrien i Nino
Mój styl. Artbook. Gorjuss

Te laleczki kojarzą mi się z pięknymi kartkami handmade, które kobiety kolorują w tak piękny sposób, że zazdroszczę jak szalona! A tutaj każda dziewczynka może sama wystylizować ją po swojemu. Oczywiście korzystając z naklejek, papierów ozdobnych i wzorów dodanych do książeczki.

Jestem niesamowicie ciekawa, co ta moja chrześnica wymyśli 馃檪
W tej książeczce mamy do wystylizowania panią jesień, zimę, wiosnę i lato. Oczywiście w książce są również obrazki, które pokazują jaką kolorystykę można wykorzystać 馃檪

Maluję. Artbook. GorjussTa książeczka może być dla młodszych dziewczynek, które modą jeszcze się nie interesują, bo wystarczy wziąć do ręki kredki i pokolorować obrazki. Oczywiście w książeczce dodane są naklejki, które pomogą dziecku dobrać kolory.Choć prawdę mówiąc chyba kolorowanie nie jest dozwolone do pewnego wieku i oglądając te rysunki sama mam ochotę złapać za kredki i nieco się pobawić… No przyznaj, nie masz ochoty spróbować?


Wystarczy kliknąć i przekieruje Was do sklepu 馃檪

    

Mo偶esz r贸wnie偶 polubi膰鈥

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany.