Toys4Boys – „zabawki” dla dużych i małych mężczyzn

Toys4boys

Z prezentami zawsze jest problem. Największy. A u mnie jakoś tak się składa, że prezenty muszę kupować hurtem. I w końcu znalazłam odpowiedni sklep. Moje odkrycie. I masą prezentów dla chłopaków. Dla dużych i małych. Zapraszam Was na przegląd mojego zestawu prezentowego dla mężczyzn w różnym wieku od Toys4boys.

Dla małego z Toys4boys:

Zestaw śniadaniowy z Batmanem

Toys4boysByło u Was słychać na dzień dziecka ten okrzyk radości?! To mój syn…

Miseczka i łyżeczka z Batmanem nawet nie mieściła się w jego marzeniach, bo nie wiedział o jej istnieniu. Ale ten zachwyt… Tylko dziecko potrafi się tak cieszyć! Problem jest tylko jeden: moje dziecko wszystko chce jeść z tej miski i o ile zupa mleczna na śniadanie czy krem na obiad – spoko, o tyle kotlet o ziemniaki to już wyższa szkoła jazdy. Ale co tam 😉 dajemy radę… Macie w domu fana Superbohaterów? Na stronie można znaleźć również podstawki pod jajka z różnymi Superbohaterami, a także przeróżne kubki!

Gra: Wielki skok

Toys4boys

Okazuje się, że nawet w „Baba Jaga patrzy” teraz gra się z elektronicznym sprzętem… I nie ukrywam, że kusiło mnie sprawdzenie takiego gadżetu, ale w końcu postawiłam na Wielki skok.

Nie bardzo wiedziałam, czego się spodziewać… Więzień próbuje uciec z więzienia, mamy jego figurkę, którą kładziemy na samej górze muru. A potem podświetlają się klocki i trzeba je wypchnąć specjalną łapką (ręka sprawiedliwości!)… Trochę jak Jenga tylko z „fabułą” więzienną. Na pewno jest dużo śmiechu i dobrej zabawy. Kiedy mur runie więzień ucieknie, a tego przecież nie chcemy!

Myśląca masa

Toys4boys

To brzmiało tak nieprawdopodobnie, że nie mogłam nie zamówić! Syn od dawna zachwycał się wszelkiego rodzaju „glutami”, które mnie brzydziły, a do tego miały kosmiczne ceny. Tutaj cena jest całkiem przyzwoita, a opis ma gwarantować, że masa cieknie, jest twarda, odbija się, przelewa i można ją rozbić. Uwierzylibyście? Ja nie wierzyłam.

Ulepiłam kulkę. Twarda. Szymon nią rzucił, odbiła się jak kauczuk. Ale zostawiona z boku rozpłynęła się jak kałuża. Można ją rozciągnąć jak gumę, ale też położyć i stanie się twarda. Nie ogarniam tego. Ale zabawka świetna. I jest dostępna w kilku kolorach.

Dla dużego z Toys4boys:

Chemiczne kielony

kieliszki chemiczne

Akurat kieliszków jest tam mnóstwo. Nawet domino do szotów! Teleskopowe, lodowe, w kształcie czaszek i nadgryzione. A u nas pojawiły się chemiczne… Kolorowe, w kształcie naczyń chemicznych, każdy inny. Oj, można dzięki nim niezłą alkoholową imprezkę zmieszać. My je zabieramy na wakacje. Będzie się działo!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.