Toys4Boys – „zabawki” dla dużych i małych mężczyzn

Toys4boys

Z prezentami zawsze jest problem. Największy. A u mnie jakoś tak się składa, że prezenty muszę kupować hurtem. I w końcu znalazłam odpowiedni sklep. Moje odkrycie. I masą prezentów dla chłopaków. Dla dużych i małych. Zapraszam Was na przegląd mojego zestawu prezentowego dla mężczyzn w różnym wieku od Toys4boys.

Dla małego z Toys4boys:

Zestaw śniadaniowy z Batmanem

Toys4boysByło u Was słychać na dzień dziecka ten okrzyk radości?! To mój syn…

Miseczka i łyżeczka z Batmanem nawet nie mieściła się w jego marzeniach, bo nie wiedział o jej istnieniu. Ale ten zachwyt… Tylko dziecko potrafi się tak cieszyć! Problem jest tylko jeden: moje dziecko wszystko chce jeść z tej miski i o ile zupa mleczna na śniadanie czy krem na obiad – spoko, o tyle kotlet o ziemniaki to już wyższa szkoła jazdy. Ale co tam 😉 dajemy radę… Macie w domu fana Superbohaterów? Na stronie można znaleźć również podstawki pod jajka z różnymi Superbohaterami, a także przeróżne kubki!

Gra: Wielki skok

Toys4boys

Okazuje się, że nawet w „Baba Jaga patrzy” teraz gra się z elektronicznym sprzętem… I nie ukrywam, że kusiło mnie sprawdzenie takiego gadżetu, ale w końcu postawiłam na Wielki skok.

Nie bardzo wiedziałam, czego się spodziewać… Więzień próbuje uciec z więzienia, mamy jego figurkę, którą kładziemy na samej górze muru. A potem podświetlają się klocki i trzeba je wypchnąć specjalną łapką (ręka sprawiedliwości!)… Trochę jak Jenga tylko z „fabułą” więzienną. Na pewno jest dużo śmiechu i dobrej zabawy. Kiedy mur runie więzień ucieknie, a tego przecież nie chcemy!

Myśląca masa

Toys4boys

To brzmiało tak nieprawdopodobnie, że nie mogłam nie zamówić! Syn od dawna zachwycał się wszelkiego rodzaju „glutami”, które mnie brzydziły, a do tego miały kosmiczne ceny. Tutaj cena jest całkiem przyzwoita, a opis ma gwarantować, że masa cieknie, jest twarda, odbija się, przelewa i można ją rozbić. Uwierzylibyście? Ja nie wierzyłam.

Ulepiłam kulkę. Twarda. Szymon nią rzucił, odbiła się jak kauczuk. Ale zostawiona z boku rozpłynęła się jak kałuża. Można ją rozciągnąć jak gumę, ale też położyć i stanie się twarda. Nie ogarniam tego. Ale zabawka świetna. I jest dostępna w kilku kolorach.

Dla dużego z Toys4boys:

Chemiczne kielony

kieliszki chemiczne

Akurat kieliszków jest tam mnóstwo. Nawet domino do szotów! Teleskopowe, lodowe, w kształcie czaszek i nadgryzione. A u nas pojawiły się chemiczne… Kolorowe, w kształcie naczyń chemicznych, każdy inny. Oj, można dzięki nim niezłą alkoholową imprezkę zmieszać. My je zabieramy na wakacje. Będzie się działo!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *