w czepku urodzone

Podobne wpisy

29 komentarzy

  1. W każdym zawodzie są czarne owce i osoby ktore pracują z pasją. Myślę że trzeba być dobrym dla każdego, nie ważne czy pielegniarka, czy pani w kasie, czy pracownik urzędu. Każdy jest członkiem.

  2. Bardzo lubię takie książki, gdzie poznać można prawdziwe życie zawodowe konkretnych osób. A pielęgniarki spotkałam głowie cudowne 🙂

  3. Doceniam ten zawód, moja przyjaciółka jest pielęgniarką i wiem z iloma trudnymi sytacjami do czynienia. Ale ja jakoś mam pecha do pielęgniarek i zawsze jak jestem w szpitalu to trafiam na same niemiłe.

  4. Będąc w szpitalu wielokrotnie na różne pielęgniarki trafiałam. Ale po dziś dzień mam swoje ulubione. Niemniej jednak nie potrafiłabym sama pracować w tym zawodzie.

  5. Ja jak na razie trafiłam na bardzo przyjemne pielęgniarki, które zaopiekowały się mną i moim dzieckiem jak najlepiej mogły.

  6. Niestety pielęgniarki nie cieszą się dobrą sławą w opinii publicznej, a trafienie na taką z powołaniem graniczy z cudem ;/ na pewno jest to cieżki zawod, dlatego nie kazdy moze i przede wszystkim powinien się tego podejmować

  7. Ja mam złe doświadczenie z pielegniarkami. Może nie wszystkie, ale większość na jakie trafiłam. Faktycznie, każdy może mieć lepszy i gorszy dzień, jednak w przypadku jednej pielęgniarki z mojego szpitalu, nie ma znaczenia czy ma lepszy czy gorszy i tak jest wredna….

  8. Póki co nie trafiłam na pielęgniarki, które w pelni wywiązywałyby się że swoich obowiązków. Nie wymagam czułego klepania po głowie ale człowieczeństwa.

  9. Bardzo ciekawa literatura. Ja rodziłam dwa razy i dwa razy trafiłam na cudny personel. Gorzej było kiedy trafiłam do szpitala po poronieniu. Ale nie chcę o tym pamiętać.

  10. Znam kilka pielęgniarek osobiście i często słyszę, że to naprawdę ciężka praca, szczególnie, że mało kto zdaje sobie sprawę, że fizycznie. Opieka nad starszymi ludźmi, chorymi, którzy nie chcą współpracować, nadgodziny, praca w nocy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *