Psi Patrol – propozycje od Media Service Zawada

Dziś zrobię szybki przegląd książeczek z Psim Patrolem. No nie bójmy się do tego przyznać, każde dziecko taki zachwyt przechodzi i wcale się nie dziwię, bo sama lubię te małe pomocne pieski! To piękna bajka (i książeczki), które tak wiele uczą dzieciaki! Bo i przyjaźń ważna i pooc innym i nauka, że zawsze jest wyjście z sytuacji. No idealna bajka!

Możecie uznać, że mój zachwyt jest na wyrost, ale w czasach, gdy większość bajek jest pełnych przemocy naprawdę nasze dzieci potrzebują takich pozytywnych bodźców!

A książeczek jest wiele, od takiej tekturowej dla maluchów przez większe i z naklejkami. Pokażę Wam je i sami zdecydujcie, które będą dla Waszych dzieci najlepsze…

Najlepszy dziadek

Niewielka książeczka z kartonowymi kartkami będzie idealna dla najmłodszych fanów bajki. Nie myślcie tylko, że to kilka stron i zaledwie kilka zdań, o nie! W środku tekstu jest sporo, a książka opisuje wiele przygód Alexa i jego dziadka, oraz oczywiście Psiego Patrolu, który w razie problemów zawsze chętnie i szybko wyrusza na pomoc! Niektóre z opisanych historii znamy już z kreskówki, ale i tak było sympatycznie poczytać o przygodach przyjaciół!

Gotowi do nauki

To już trzecia część magazynu. Wśród dodatków są kolejne karty do gier, a oprócz tego pudełko na karty, które dziecko musi samodzielnie złożyć.
Tym razem dziecko uczy się między innymi pisać literę E, oraz cyfrę 5. Ale nauczy się również wielu innych rzeczy, więc na pewno warto zebrać całą kolekcję! No i jaka to radocha zbierać kolejne elementy talii.

Psi Patrol znowu w akcji

To chyba najczęściej wybierane przez Szymona książeczki, bo łączą w sobie i rysunki, łamigłówki, trochę opisanych przygód i naklejki!
Wśród zadań jest szyfr, gra w kości, a nawet sudoku owocowe! Bardzo podoba mi się możliwość rozwijania wielu umiejętności dziecka za pomocą jednej tylko książeczki!

Lot nad zatoką

To jest dopiero niespodzianka! Książka magnetyczna! W zestawie są magnesy z postaciami bohaterów, a na stronach znajduje się tekst, pytania i… tło. Resztę dziecko musi ułożyć korzystając z magnesów. Niesamowita zabawa! Zresztą potem można puścić wodze fantazji i stworzyć własne historie, nie czytając tych opisów w książce!

Którą książkę wybierzesz dla swojego dziecka? Bardzo jestem ciekawa!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.