Darmowe kalendarze 2020 do druku

Wiem, że już niemal dwa tygodnie roku 2020 minęły, ale ostatnio jestem ciągle spóźniona. Sama dopiero wczoraj wydrukowałam sobie nowy kalendarz i dwa miesiące zawiesiłam na lodówce. Pomyślałam jednak, że podzielę się z Wami linkami do osób, które takie kalendarze stworzyły i dzielą się nimi. Czasem za darmo, czasem za zapis do newslettera, ale to jednak nadal nic nas nie kosztuje, więc warto! Zapraszam!

Minimalistyczny kalendarz 2020 Natalii – Simplife

Grafika pochodzi ze strony autorki, klikając w nią przekieruje Cię na stronę SIMPLIFE

Natalia z bloga Simplife przygotowała dla swoich czytelników darmowy kalendarz, który można sobie po prostu pobrać i wydrukować. Wystarczy, że klikniesz w nagłówek i przekieruje Cię w odpowiednie miejsce.

Jogowy kalendarz z Simplife

kalendarz joga 2020
Grafika pochodzi ze strony autorki, klikając w nią przekieruje Cię na stronę SIMPLIFE

Natalia najwyraźniej nie lubi ograniczać się w działaniach. Wobec tego przygotowała również kalendarz jogowy – aby go pobrać należy zapisać się na newsletter. Autorka zachęca również do zapoznania się z JOGAnizerem dostępnym w jej sklepie. Natalia ma również inne produkty, ale także kalendarze w swoim sklepie, więc warto i tam zajrzeć!

Kalendarze Uli z TheDaltonist

kalendarz 2020 ze świętami do druku
Grafika pochodzi ze strony autorki, klikając w nią przekieruje Cię na stronę THEDALTONIST

Ula nie jest minimalistką, jeśli chodzi o ilość! Aż 7 kalendarzy proponuje swoim czytelnikom! To właśnie jej kalendarz znalazł się na mojej lodówce. I u mojej mamy. I u siostry. Minimalistyczny, prosty, ma dużo miejsca na zapiski. Mój jest w wersji A3, ale mamie i siostrze wystarczył A4. Ja się niestety nie mieściłam w zeszłym roku, oczywiście nabijają się ze mnie, że jak polonistka to nawet w okienkach kalendarza piszę jak głupia. Także ten… polecam! Grafika przedstawia wzór wybrany przeze mnie.

Kalendarz Basi z Basiak Studio

prosty kalendarz z miesiącami, do druku na drukarce
Grafika pochodzi ze strony autorki, klikając w nią przekieruje Cię na stronę BASIAK STUDIO

Prosty, minimalistyczny, z miejscem na notatki. Taki jest kalendarz Basi, który można pobrać z jej strony za darmo. W zeszłym roku korzystałam z jej kalendarza do działań blogowych. Bo jakoś mnie napawał optymizmem. A Was?

Niewiele tego w tym roku, szczególnie porównując z moim zeszłorocznym wpisem, ale nadal jest z czego wybierać. Korzystacie z takich darmowych kalendarzy do druku? Czy jednak wolicie gotowe, kupne kalendarze?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.