Depilacja laserowa – czy warto?

Chyba każda kobieta marzy o tym, żeby dobrze wyglądać, czuć się komfortowo, a przy tym nie poświęcać temu wielu godzin. I mimo że jesteśmy już po wakacjach i można by ten temat odpuścić to jednak uważam że warto go poruszyć. Pewnie większość z Was czeka na te chłodne jesienne i zimowe dni, bo wtedy ubieramy się cieplej, nosimy raczej spodnie niż sukienki… więc to, czy mamy idealnie gładkie nogi jest sprawą drugorzędną.

Chyba że tylko ja jestem tak leniwa, a wy zawsze jesteście gotowe na każdą sytuację…? Ja nie jestem. O ile jeszcze pozbycie się owłosienia na nogach w miarę szybko jest bezproblemowe to one tak szybko wracają! W dodatku wrastają i robi się nieprzyjemnie. Że o innych częściach ciała niż nogi nie wspomnę! Dlatego depilacja laserowa kusi mnie coraz bardziej!

Moja siostra taką depilację zafundowała sobie z okazji osiemnastki, ale u niej był poważny problem z wrastającymi włoskami. Nie chodziło nawet o wygodę, ale o względy higieny i po prostu zdrowie, bo wrastające włoski tworzyły ranki.

Co mnie zaskoczyło? Cena! Dziś ten zabieg jest o wiele tańszy niż kilka lat temu, więc ostatecznie zostałam przekonana. Już po jednym zabiegu widoczny jest efekt, wszystko jest dostosowane do naszych potrzeb. Jest komfortowo, szybko, bezboleśnie i bezpiecznie! A efekt będzie długotrwały, choć nie trzeba inwestować wiele.

A już nie będę musiała się zastanawiać, czy dziś mogę włożyć sukienkę czy też konieczne są spodnie… Pozbędę się wrastających włosków, nie będę musiała pamiętać o tym, żeby ogolić nogi, a przy okazji to przecież kwestia higieny. Myślę, że skuszę się na taki zabieg.

Wcale nie trzeba korzystać z zabiegu wiosną przygotowując się do lata, bo takie przygotowanie do zimy też może być ciekawym pomysłem. Jakie jest Wasze zdanie? Korzystałyście? Albo macie zamiar?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.