Dzień Kobiet z MyGiftDNA

Każda okazja jest dobra, by sprawić komuś przyjemność. A już w ogóle nie trzeba okazji, by sprawić przyjemność sobie! Chyba się ze mną zgodzicie? Z tego powodu regularnie zaglądam na stronę MyGiftDNA i szukam okazji! Najbliższa okazja to Dzień Kobiet – idealnie!

Czasem wydaje mi się, że większy wybór prezentów jest tam dla mężczyzn, jednak nic bardziej mylnego! Wystarczy dobrze poszukać… no i w ten właśnie sposób – czyli szperając na stronie znalazłam kilka fajnych rzeczy – idealne na Prezent na Dzień Kobiet 🙂

Prezent dla kobiety pracującej

Poranny bieg, dziecko do szkoły, drugie do przedszkola, potem szybciutko do pracy, wracając jeszcze trzeba skoczyć na pocztę i zrobić zakupy. A gdzie czas na kawę? Na kwadrans dla siebie, ciszę, spokój, jakieś ciastko? No nie zawsze się da. Nawet jak się tak nie pędzi, ale po prostu spacer z dzieckiem zbiega się czasowo z naszą przerwą na kawę, bo drzemka się przesunęła. I tu pojawia się ratunek: kubek termiczny. Taki prywatny, a nie, że mąż podbiera, gdy jedzie do pracy i w pracy go zostawia, bo ZAPOMNIAŁ!
Teraz już nie dobierze się do kubka żony, bo przecież nie będzie chodził z kubkiem w króliczka i w dodatku z damskim imieniem… 😉
A 320 ml to też całkiem odpowiednia pojemność dla mamy. Tylko myć w zmywarkach nie można 😉

Prezent dla kobiety-sportowca

Nie trzeba od razu biegać w maratonach, nawet nie trzeba chodzić regularnie na siłownię, ba! Nie trzeba mieć w portfelu karnetu, który się wykupiło i zapomniało. Luz, jeśli bidon Ci się przyda to właśnie znalazłaś. No i przecież puchar dla najlepszej siostry/córki/mamy/cioci tez się liczy! Zresztą sama sobie przyznaj puchar i zamów to cacko. Zbliża się lato, więc przyda się na pewno!
Bidon ma 550 ml i można kupić go w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Prezent dla kobiety eleganckiej

Inicjały - Urodziny 2 - srebrna bransoletka z kółkiem

Biżuteria to dobry pomysł zawsze i na każdą okazję! To pozłacana bransoletka z grawerem. Na stronie można wybrać dowolną zawieszkę, oprócz tego pudełko można wygrawerować składając odpowiednie życzenia. Nie znam kobiety, która nie ucieszyłaby się z takiego prezentu!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.