W jego oczach – Alicja Sinicka

w jego oczach
w jego oczach

Ile to czasu autorka kazała nam czekać na drugą część książki „Oczy wilka”? Ponad dwa lata! Długo, prawda? Zwłaszcza jeśli zdążyliście polubić Lenę i Artura… Ja polubiłam. I choć szczerze mówiąc trochę zapomniałam o tym, co działo się w książce po kolejną część: „W jego oczach” sięgnęłam z przyjemnością! Bo takich oczu jak te na okładkach serii „Oczy wilka” się nie zapomina….

    

Fabuła książki „W jego oczach”

Artur i Lena są ze sobą już dwa lata. Nadszedł czas na kolejny krok. Zaręczyny. Niby się nie spodziewała, ale czekała. A Adam wiedział, że mu nie odmówi. Przecież nigdy nie mogła się oprzeć Mangano. Czy w tej części będzie podobnie?

Zaręczyny to poważny krok – prowadzą do założenia rodziny, obietnic, bycia razem na dobre i na złe. A tego złego może być sporo. Bo Lena coraz częściej dziwnie i źle się czuje – czyżby objawiała się choroba, która „krąży” po członkach jej rodziny? Zaczynają męczyć ją omamy, traci kontakt z rzeczywistością. A co na to Artur? Przecież ciotka Melania cierpi na schizofrenię – czy to to? Przez pewnego rodzaju wstyd odsuwa się od narzeczonego, a on przez to zaczyna coś podejrzewać, przestaje jej ufać. Czy ten związek to wytrzyma?

***

Początkowo nie czułam tej „chemii” między bohaterami, ich życie jest takie trochę szare – a tego się nie spodziewałam! Mam odczucie, że autorka trochę zmieniła charaktery bohaterów – ale przecież minęły dwa lata, więc ta zmiana jest jak najbardziej uzasadniona. Jednak Artura nadal okrywa tajemnica i taka nutka niepokoju. A magnetyzm jego zimnych, niebieskich oczu jest taki sam. Za to w drugiej części książki…

No powiem Wam, że tam to dopiero się dzieje! Książka „W jego oczach” trafiła w mój gust – podobnie jak pozostałe książki autorki. Jeśli jesteście ciekawi mojej i Kasi opinii o innych jej książkach zerknijcie <tutaj>. A jeśli polubiliście bohaterów cyklu i przepadliście w oczach Artura Mangano to z pewnością ucieszy Was fakt, że autorka podobno już szykuje kolejną część!

Książki Alicji Sinickiej możecie kupić klikając na tytuły:
Oczy wilka
W jego oczach
Winna
Stażystka

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.