Kolejne kolory w życiu Sally i trudne wybory! „52 kolory życia” Magdaleny Kozioł

Kolejna szalenie miła przesyłka od Magdaleny Kozioł… książki znowu są dwie, bo konkurs trwa, a pula nagród się zwiększa! A co! Jeśli jeszcze się nie zgłosiłeś czy nie zgłosiłaś do konkursu to gnaj tam szybciutko!!!


O pierwszym tomie wspomniałam TUTAJ, i również w tym miejscu możesz zgłosić się do konkursu… a jeśli nie chcesz na blogu to okazja jest również na FB!
To co widać na powyższym zdjęciu to nagroda w konkursie. Zapraszam! A jeśli chcesz dowiedzieć się co dzieje się w tomie drugim to zapraszam do czytania:
Sally dociera ze swoim narzeczonym – Tomkiem do szpitala. Tak zaczyna się tom drugi. Oczywiście, prędzej czy później będzie musiała wrócić nad morze… a czy tam los znowu spłata jej figla i postawi na jej drodze przystojnego Jacka?
Książka opisuje kolejne tygodnie, a tym samym kolejne kolory pojawiające się w jej życiu. Przyznaję, czasem sprawdzam jak rzeczywiście wygląda opisywany kolor, bo jak wspominałam pod tym względem jestem typem stanowczo męskim – rozróżniam tylko kilka barw! Taki mój urok.
O ile pierwszy tom załamał mnie pod względem drobnych błędów i spodziewałam się, że drugi będzie może nieco lepszy, ale jednak z naciskiem na NIECO a nie LEPSZY. 
Otóż! Książka napisana o niebo lepiej! Widać, że autorka się rozwija, że pracuje nad sobą i swoimi zdolnościami. Mój podziw wzrósł jeszcze bardziej… 
I ogromnie się cieszę, że do wygrania będą dwa tomy, bo czytelnik będzie miał szansę zobaczyć, że naprawdę każdy kolejny rozdział jest lepszy od poprzedniego!

Na zdjęciu trzy tomy, które dostałam i upominek od Autorki (łapówka?!) – kosmetyk z jej sklepu.

Tom trzeci, zielony zabieram ze sobą na urlop! 

Strona autorki na FB – Magdalena Kozioł 52 kolory życia
Blog autorki, gdzie publikuje w odcinkach nową powieść.
Sklep autorki z kosmetykami, w którym można kupić książkę – link do konkretnego działu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.