Książki z naklejkami – Media Service Zawada

książeczki z naklejkami

Książki z naklejkami to podwójna radość dla Szymona, po pierwsze są z bohaterami jego ulubionych bajek, po drugie kto nie lubi naklejek? Dodatkowo książeczki zawierają mnóstwo zadań, które należy rozwiązać. Tak, mój syn mógłby codziennie dostawać nową, bo będzie tak długo działał, aż wykona wszystkie zadania.

Shimmer i Shine

Mogłoby się wydawać, że to książeczka (i kreskówka) przeznaczona dla dziewczynek, ale Szymon lubi oglądać Zac’a, który żyje w nieświadomości… i ciągle coś mu się przytrafia. Wśród zadań są kolorowanki, wykreślanki, labirynty i przedmioty do połączenia w pary. Dobra zabawa gwarantowana.

Kraina wynalazków

Ta kreskówka do naszych ulubieńców trafiła dość późno, ale wydaje mi się odpowiednia dla wieku Szymona, więc chętnie ją oglądamy. Podobnie było z książeczką, choć tutaj dla Szymka ważniejsze jest wykonywanie zadań, bo radzenie sobie z wykonaniem sprawia mu przyjemność. A teraz w dodatku uczy się samodzielnego czytania poleceń.

Dragons

Widzieliście tę bajkę? My bardzo często. Przez pewien czas nawet w kółko. Ta książeczka jest nieco inna, ma inne zadania. Ale są też naklejki, czyli radość jest. 🙂

Psi Patrol

Od tej bajki chyba zaczęła się miłość do kreskówek, ale które dziecko nie lubi tych dzielnych psów? To tacy mali bohaterowie z obrożami! Na poniższym zdjęciu nawet widać, że Szymon zabrał się za kolorowanie, choć zwykle nie lubi tego robić. A tu jeszcze kolorowanie według szyfru. Za pomocą naklejek można rozwiązać zadania w książeczce i wykazać się znajomością bohaterów kreskówki.

***

Ostatnio sporo u mnie tematów dziecięcych i właśnie do mnie dotarło, że od jakichś 4 lat nie uzupełniałam swojego drzewa genealogicznego… Przydałoby się wydrukować nową wersję. Druk wielkoformatowy poszukiwany! Ta wersja sprzed kilku lat ma 2,5×7 metrów!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.