Mój ulubiony sweter z Dresslily

Kręciłam się wokół tych zakupów długo, aż w końcu zobaczyłam ten sweterek i przepadłam. MUSIAŁAM go mieć! Koniecznie. Natychmiast. Nie wyobrażam sobie bez niego jesieni! I zimy… Gruby. Mięsisty. Przyjemny. Ciepły. To on!

Powiem więcej, poczułam się w nim tak dobrze, że po prostu nie mogłam się oprzeć i zrobiłam sobie zdjęcie jakiego nigdy nie miałam odwagi zrobić. Wiecie, oglądałam takich fotek na Insta miliony, ale żeby sobie samej taką strzelić? No nie. Nie miałam odwagi.

Na zdjęciach sklepu wygląda tak, jak na poniższym zdjęciu. W rzeczywistości jest jeszcze piękniejszy, choć przyznaję, że gdy leży na płasko nie robi takiego wrażenia i gdybym znalazła go w sklepie to pewnie minęłabym go bez zainteresowania. Okazuje się więc, że zakupy przez internet to dobry pomysł!

Chunky Off The Shoulder Pullover Sweater - GRAY ONE SIZE
Cudowny sweter z odkrytymi ramionami

Sweter można kupić wybierając jeden z pięciu kolorów, choć teraz – gdy wiem już jaki jest w rzeczywistości – chętnie wybrałabym go również w innych kolorach. W końcu kto powiedział, że nie można mieć kilku takich samych swetrów? 😀

A dla was mam kod rabatowy: GBJKNO – na 20%! ZAJRZYJCIE NA STRONĘ!

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 29 listopada 2019

    […] Mój ulubiony sweter z Dresslily możecie zobaczyć klikając w wytłuszczony tekst. Mam też czerwony płaszczyk z tego sklepu. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.