Moje zamówienie z Dresslily

Pokazywałam Wam jakiś czas temu pomysły na jesienne i halloweenowe ubrania od Dresslily. Dziś chciałabym Wam pokazać, co do mnie doszło! Zamawianie przez internet zawsze wiąże się z nutką niepewności, bo jednak dotknąć nie można, przymierzyć się nie da… A z moim szczęściem bywa różnie, ale… na szczęście wszystko przyszło idealne.

Chcę Wam pokazać jak prezentują się ubrania na stronie internetowej Dresslily, a jak w rzeczywistości. Może nie jestem idealną modelką, ale na razie muszę Wam wystarczyć… Obiecuję, że będę nad tym pracować!

Bluzka w kratkęBluzka przyszła dokładnie taka, jak na zdjęciu. Choć okazało się, że brakuje mi w niej talii i dołożyłam do niej pasek. Czuję się wtedy o wiele lepiej. Bluzka w kratkę jest idealna na jesienne dni, materiał jest wystarczająco gruby i w dodatku przyjemny.
Rozmiar jest podany bardzo dokładnie na stronie Dresslily, można ją kupić w czterech rozmiarach. Jednak dostępny jest tylko ten kolor. A poniżej zdjęcie, jak wygląda w rzeczywistości.

dresslily
moja bluzka w kratkę

Bluzka z kwiatową koronką


Trochę się bałam, że takie bufiaste rękawy i szeroka dość bluzka dodają mi kilogramów, ale jest naprawdę elegancka. Taka idealna do ukrycia brzuszka podczas świąt! Niestety, jeśli jeszcze do Was nie leci to chyba nie przyleci w najbliższym czasie, bo dziś jakoś mam szczęście do pokazywania rzeczy wyprzedanych 😀

Koronka jest naprawdę ładna, dość gruba, więc nie ma obawy, że się rozerwie.
Jeśli o mnie chodzi bluzka mogłaby być odrobinę dłuższa, ale ta długość też jest ok, nic nie wystaje, nic nie wychodzi 😉

dresslily
Moja bluzka z koronką kwiatową

Sukienka z krótkim rękawem


Niestety ta sukienka na Dresslily się wyprzedała, więc tej już nie uda się kupić, choć może wróci do sklepu. No ale nic dziwnego, bo jest śliczna. Dość długa, a nie lubię sukienek, które kończą się przed kolanem.
Ta jest idealna (albo byłaby, gdybym się dobrze wymierzyła!). Prawda jest taka, że wystarczy maleńka poprawka, żeby lepiej przylegała w pewnych miejscach. Sukienka ma lekki, lejący materiał, szeroki dół, który układa się pięknie. Jestem w niej zakochana! A poniżej moje zdjęcie…

dresslily
Moja sukienka z krótkim rękawem

Asymetryczna bluzka


Uwielbiam asymetrię. Tutaj nieco się obawiałam, że to wycięcie na dole odsłoni brzuch, a na to nie mogłam sobie pozwolić, ale zaryzykowałam. I dobrze zrobiłam, bo bluzka jest odpowiedniej długości. Ten melanż bardzo mi się podoba, a drewniane guziki dodają bluzce uroku.
Niestety, ta bluzka też w tej chwili nie jest dostępna.
Jest szalenie wygodna, idealna na co dzień, a dzięki asymetrii również niespotykana.


Niestety mam swoje zdjęcie tylko w takiej wersji w biegu, bo pozostałe zdjęcia zeżarł mi aparat 😀

dresslily
moja asymetryczna bluzka

Mam ochotę na kolejne zakupy! Robiliście tam kiedyś zakupy?


Use code:DLBF20 with 20% OFF:  
Over 10usd, save 2usd; Over 20usd, save 4usd; Over 30usd, save 6usd; Over 40usd ,save 8usd; Over 50usd, save 10usd; Over 60usd, save 12usd; Over 70usd, save 14usd; Over 80usd, save 16usd; Over 90usd, save 18usd; Over 100usd, save 20usd;Over 110usd, save 22usd; Over 120usd, save 24usd; Over 130usd, save 26usd; Over 140usd, save 28usd

Mój ulubiony sweter z Dresslily możecie zobaczyć klikając w wytłuszczony tekst.
Mam też czerwony płaszczyk z tego sklepu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.