Top Wing. Ptasia Akademia.

Nowa kolekcja bajek „Top Wing. Ptasia Akademia” to pięknie wydana książka, która zawiera sześć historii. To bohaterowie znani dzieciom z kreskówek oglądanych w telewizji, ale to bajka z przesłaniem i za to ją lubię.

Książeczka oczywiście zawiera mnóstwo pięknych kolorowych ilustracji, a na każdej stronie jest zaledwie kilka zdań tekstu. Niektóre słowa są wyróżnione wytłuszczeniem.

Myślę, że to takie fajne historie, które można czytać wieczorami albo rano. Staramy się, żeby ten wytłuszczony druk czytał Szymon samodzielnie. Książka zawiera ponad 120 stron, więc mimo wszystko jest co czytać! A dodatkowo to fajny pomysł na prezent, bo książka jest pięknie wydana i ma grubą oprawę. Podoba mi się też, że okładka jest matowa, ale bohaterowie mają błyszczący druk. To wyróżnia. Rzuca się w oczy. Podoba się.

Czy Wasze dzieci oglądają te bajkę?

****

Czasami marzę, że okazuję się, że na moim koncie jest odpowiednia ilość gotówki by zainwestować. Ale nie, że w kupon Totolotka tylko w mieszkanie albo dom. I na fali tego marzenia czasem oglądam ogłoszenia w sieci. W ten sposób znalazłam domy szeregowe w Tarnowskich Górach, ale na stronie są i bliższe mi okolice do wyboru. Może kiedyś się uda te marzenia spełnić….? Kto wie. Na razie oglądam zdjęcia, myślę i kalkuluję… Zobaczymy jak to będzie. Miewacie takie finansowe rozkminy? Albo marzenia o kupowaniu domu/mieszkania np. na wynajem?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.