Prezent na imieniny od MyGiftDNA

Zbliżają się andrzejki. Mój teść to Andrzej. Tak, to znaczy, że trzeba mieć prezent. W dodatku zaraz potem ma urodziny. Szukałam czegoś wow, a gdzie znaleźć coś wow? Nie raz już mówiłam, że w MyGiftDNA. To strzał w dziesiątkę. Tym razem również.

Inicjały - Portfel skórzany
skórzany portfel personalizowany

Mój mąż od kilku lat ma od nich portfel, więc tym razem też poszłam tą drogą. Ale wybrałam cały zestaw: portfel z inicjałem, brelok z grawerowanym imieniem i długopis. Elegancki i praktyczny prezent. Pojedyncze portfele są pakowane w drewniane pudełko, ten zestaw ma grube tekturowe opakowanie, ale też bardzo dobrze się prezentuje. Do tego w zestawie znalazłam kartkę 😊 miły dodatek.

Z innych pomysłów polecam karafkę i szklanki. Każdy mężczyzna się ucieszy. W sumie nawet jeśli nie pije alkoholu to trafiaja się okazje kiedy wypadałoby postawić coś na stole i ska elegancka karafka to świetny pomysł.

On się nie starzeje - Zestaw Grawerowana Karafka I Szklanki Do Whisky
Karafka ze szklankami

Można kupić sama karafkę albo w zestawie ze szklankami. Dla amatorów whisky można też wybrać sam zestaw szklanek. A wybór jest ogromny. Moim zdaniem grawer że śmiesznymi napisami albo personalizacja to idealny pomysł.

Szklaneczka whisky - Szklanka do whisky
zestaw szklanek personalizowanych

A jeśli moje pomysły do nadal dla Was za mało to polecam zajrzeć po inspiracje na prezent na imieniny na stronie. Regularnie wiele przedmiotów jest przecenianych, promocje zmieniają się co tydzień. Warto zaglądać, mi zawsze coś wpadnie w oko 😊

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.