Najlepsza przyjaciółka – Izabela M. Krasińska

najlepsza przyjaciółka
najlepsza przyjaciółka

Sielskość tej okładki przyciągała mnie od dawna. Ta radość, optymizm, bijące z niej ciepło. Niestety, szybko okazało się, że może nie wszystko jest takie idealne jak wygląda. Autorka nieco mnie zaskoczyła, ale jest to stanowczo atut tej książki!

Bohaterowie książki „Najlepsza przyjaciółka”

Asia jest fryzjerką, doskonałą w swoim fachu, co – jak to w życiu bywa – powoduje zazdrość u koleżanek. Zazdrość, wiadomo, sprawia, że koleżanki do najmilszych nie należą, a dla Joanny to problem. Jednak Jakub bagatelizuje problem swojej partnerki…
Joanna na kursie francuskiego poznaje Elwirę, szybko łapią dobry kontakt. A właściwie Joanna tak sądzi, może w końcu się wygadać, zwierzyć, ktoś ją rozumie, jednak Elwira jest raczej skryta. Niestety, między Joanną a Jakubem pojawiają się nieporozumienia. Jego początkowa radość z nowej przyjaźni Asi szybko blednie. Joanna jednak ciągle cieszy się z tej znajomości i uważa, że wszystko jej wynagradza. Czy jednak nowa przyjaciółka rzeczywiście chce dla niej jak najlepiej?

***

Autorka zaskakuje. Z sielskiej książki nagle robi się thriller choć nikt się tego nie spodziewał. Ale takie zaskoczenia to ja lubię. I podejrzewam, że i Wy polubicie. „Najlepsza przyjaciółka” to nie jest połączenie spokoju, ciepła i przyjaźni.

Dla kogo jest „Najlepsza przyjaciółka”? Chyba i fani obyczajówek i thrillerów znajdą tu coś dla siebie. Na pewno warto!

A gdzie książkę można kupić? Proszę bardzo:
Najlepsza przyjaciółka – I. M. Krasińska – powieść polska

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.