Prezent na Dzień Chłopaka

Sama nie wiem, czy mój mąż powinien obchodzić dzień chłopaka, ale postanowiłam że zrobię święto jemu i synowi. W poniedziałek będzie świętował Szymon, natomiast w sobotę dałam luz mężowi.

Z okazji Dnia Kobiet mój mąż z synem zawsze planują dla mnie jakieś atrakcje, postanowiłam że to samo zapewnię chłopakom! W związku z tym śniadanie zostało podane do łóżka, a mogłam to zrobić dzięki tacy z genialnym napisem! To w naszym domu mogłoby funkcjonować jako motto!

Prezent na Dzień Chłopaka – pomysły

Przed kawą zasadniczo nie jesteśmy w stanie ze sobą spokojnie rozmawiać i ta osoba, która wstaje pierwsza parzy kawę i dopiero po pierwszym łyku nadajemy się do funkcjonowania. Po cichu oczywiście mam nadzieję, że skoro taca śniadaniowa już znalazła się w naszym domu to mąż postanowi ją wykorzystywać jak najczęściej i będzie przynosił mi śniadanie do łóżka… Ale przecież o tym nie musi wiedzieć!

Cały dzień był bardzo rodzinny choć intensywny, ale lubimy tak spędzać czas. Natomiast wieczór był raczej męski, pojawił się mój brat i dylemat był tylko jeden: wódeczka czy whisky do meczu? Na stół wjechała karafka z whisky, a do tego mój prezent na Dzień Chłopaka, czyli nowe szklanki do whisky. I to nie byle jakie, bo z inicjałami! To w ogóle najfajniejsza opcja prezentu, bo personalizacja zawsze jest genialnym pomysłem. Szczególnie jeśli męskie wieczory są u kogoś regularne – to każdy może mieć własną szklankę.

Inicjały - Szklanka do whisky

Ale żeby nie było! Gdyby wybór padł na wódkę – też była przygotowana i kieliszek z imieniem męża stał w pogotowiu. W końcu jak każda kobieta jestem gotowa na każdą ewentualność 😉 Ale podpisany kieliszek to niezłe rozwiązanie!

Monogram - Kieliszki do wódki

Nie zliczę, ile razy już pisałam, że MyGift DNA to miejsce, gdzie prezenty znajdziecie na każdą okazję! Jeśli dziś złożycie zamówienie to obawiam się, że na poniedziałek już nie zdąży dojść, natomiast są to pomysły uniwersalne i można je wykorzystać na mikołajki, pod choinkę, na urodziny, imieniny albo sprawić mężczyźnie przyjemność bez okazji.

A jak dobrze poszukacie to na dzień nauczyciela też na pewno coś znajdziecie! I tutaj gwarantuję, że przesyłka dotrze (zwykle w 24 godziny!).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.