Prezent na Dzień Matki – MyGiftDNA

prezent

Prezent na Dzień Matki nie powinien sprawić nikomu trudności, a jednak bywa tak, że mam problem z wybraniem czegoś odpowiedniego. Moim ostatecznym ratunkiem od dawna już jest MyGiftDNA. W tym roku wybrała tam prezent dla mamy i taty, ale też drobiazg dla siebie. W końcu też jestem mamą, a moje dzieci są w tym wieku, że liczę jedynie na laurkę.

Prezent na Dzień Matki (i Ojca)

prezent

U mnie maj to nie tylko Dzień Matki, ale przede wszystkim urodziny moich rodziców. Stąd prezent wspólny, czy podwójny jest jak najbardziej ok. Sprawdzi się także, jeśli rodzice mieszkają daleko, a my widujemy ich rzadko.
Kubki mają urocze uchwyty w kształcie serduszek! No i oczywiście napisy: Najlepsza mama na świecie oraz  najlepszy tata na świecie z imionami rodziców.

Kiedyś nie potrafiłam tego docenić, ale teraz, gdy sama mam dzieci rzeczywiście uważam, że trafiłam na najlepszych rodziców jakich mogłam sobie wymarzyć. Oj trzeba przyznać, że nie mieli ze mną łatwo.

Kieliszek do wina

kieliszek na wino

Dla siebie wybrałam kieliszek, bo podobał mi się że od dawna. A zawsze wybierałam prezenty dla innych. W końcu uznałam, że czas i na mnie, bo kto wie lepiej niż ja, co mnie ucieszy? No nikt nie wie… a ten kieliszek mnie ucieszył!

Wybaczcie, szalenie trudno zrobić mu zdjęcie, bo wszystko się w nim odbija. Najważniejsze jednak jest to, że jest na nim wyraźnie napisane KIELISZEK KAŚKI.

oczywiście kieliszki na stronie znajdziecie różne, mogą być z imieniem, inicjałami albo z zabawnym napisem! Ja sobie wybrałam odpowiednią podziałką i coś czuję, że będę nalewać do pełna. Jak tylko przestanę być Matką Polką Karmiącą.

Bidon

bidon

Bidon to pomysł na prezent dla każdej mamy, która uprawia sport. Albo dla takiej, która całe dnie spędza na placu zabaw i pamięta oczywiście o soczku dla swojej pociechy, a sama nie ma się czego napić.

Ja wiem, że ten napis może sugerować, że bidon był idealny dla mężczyzny. Mężczyzny, który w dodatku zajmuje się łowiectwem… Ale jak tylko go zobaczyłam to pomyślałam, że każdy nasze (babskie) wyjście by kupić sukienkę, albo buty, albo szminkę idealną to jest polowanie! Na szczęście zazwyczaj wracamy z tego polowania triumfując

***

Jestem pewna, że nie raz już zajrzeliście na tę stronę i szukaliście tam idealnego prezentu. Ja tam jeszcze kilka rzeczy mam na oku 😀 więc na pewno nie raz w podbramkowej sytuacji tam wrócę.
Wiem, na prezent na Dzień Matki jest już dość późno, bo został nam tydzień… Ale nie martwcie się! U nich wysyłka następuje ekspresowo, więc kurier spokojnie zdąży dotrzeć do Ciebie z paczką!

A gdybyście szukali czegoś dla mężczyzny to kilka propozycji przedstawiam <tutaj>

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.