Puder rozświetlający Strobe & Glow Highlighter – Revers Cosmetics

Przyznałam już nieraz, że malowanie się to nie moja bajka… u mnie jest minimalistycznie, ostrożnie i rzadko, natomiast na większe wyjścia maluje mnie siostra i właściwie dzięki temu jako tako wyglądam. Ale postanowiłam się nauczyć jak to powinno być i w związku z tym postawiłam na Revers Cosmetics. Ale przyznaję, wcale nie spodziewałam się, że za pierwszym razem trafię na rewelacje!

O podkładzie IDEAL MATT już pisałam i moja opinia na jego temat jest nadal taka sama – totalne zaskoczenie genialną jakością! Lakier do ust SHOW MATTE LIP LACQUER również spełnił moje oczekiwania, natomiast rozświetlacz był taki trochę zamówiony z rozpędu… I z myślą, że chyba moja siostra raczej będzie go używać, bo akurat była w potrzebie… Natomiast kiedy przyszedł doszłam do wniosku, że go sprawdzę. Choć ze strachem, bo akurat rozświetlacza to nie umiem używać zupełnie!

Nauczyłam się już używać bronzera i nie robić sobie krzywdy 😉 Jestem z siebie bardzo dumna! Róż nadal mnie troszeczkę przeraża, ale jednak używam na co dzień. Choć moja siostra zawsze mówi, że w ogóle nie widać, żebym go używała… Natomiast rozświetlacz wywoływał u mnie strach, to znaczy nakładałam go, a potem bardzo się starałam, żeby go zetrzeć, bo wydawało mi się, że się strasznie świecę. A to chyba nie tak ma być… ale doszłam do wniosku, że się tego nauczę!

Puder rozświetlający Strobe & Glow Highlighter
nr 03 champagne

Ponieważ moja kosmetyczka jest taka minimalistyczna, a ja maluję się zazwyczaj w momencie, kiedy gdzieś trzeba wyjść i dobrze byłoby mieć chociaż część kosmetyków przy sobie… Żeby w razie czego się poprawić to trochę się wycwaniłam i rozświetlacza użyłam do powiek. Wydaje mi się, że to takie zagranie kobiet żyjących w pędzie i być może wszystkie kosmetyczne blogerki będą to teraz krytykować… 😉 Natomiast ja uważam, że nie ma w tym nic złego, jeżeli trochę sobie ułatwiamy życie… Pewnie, że chciałabym mieć wypasioną paletkę składającą się z mnóstwa pięknie napigmentowanych cieni! Których w dodatku potrafiłabym używać 😉

Ale aż tak nie szaleję, zdaje sobie sprawę z tego, że moje możliwości są ograniczone, również te finansowe. Natomiast kiedy moja torebka jest wypchana rzeczami dla dzieci i całym mnóstwem innych rzeczy to na pełną kosmetyczkę szkoda mi miejsca. Dodatkowo uważam, że jestem (jeszcze!!!) w tym wieku, kiedy mogę rozświetlać oko i ono może trochę błyszczeć…

Poniżej zdjęcie kosmetyków, których użyłam, a po przeskoczeniu na kolejne zdjęcie za pomocą strzałki zobaczycie jak wyglądałam…

W związku z tym ten rozświetlacz wydał mi się idealny i tutaj Wam się przyznam, że użyłam go na mokro, by był trochę bardziej intensywny. I jestem z niego bardzo, bardzo, bardzo zadowolona, dlatego że bardzo długo utrzymuje się na powiece. A nie używam żadnych baz i innych bajerów, które miałyby makijaż utrwalać.

Może nie jest to typowa opinia o rozświetlaczu, ale gwarantuję, że trwałość jest genialna, kolory do wyboru takie, że każdy znajdzie coś dla siebie, więc nie pozostaje nic innego, jak sięgnąć po niego bez wahania!

 

O lakierze do ust SHOW MATTE LIP LACQUER możecie poczytać tutaj:

http://www.instagram.com/p/Bpp2Y29hDoL

Sklep REVERS Cosmetics

Może Ci się również spodoba