Roblox najlepsze gry role-play

Roblox to przewodnik po ponad 40 grach. To drugi tom podręcznika. Przyznam szczerze, nie mam pojęcia za bardzo o co chodzi w tych grach! Ok, jestem stara. Dlatego ta książka do mnie trafiła, bo chcę się dowiedzieć, co w trawie piszczy… Niedługo mój syn będzie na tym etapie!

W środku rzeczywiście jest opis wielu gier. Oczywiście, żadnej nie znam. Pewnie, jeśli macie dzieci w wieku 7+ to one znają 😉
Spis treści jest dosyć obszerny, o każdej grze są dwie strony, a informacje są opatrzone rysunkami.

Na początku jest opis gry, grafiki, do tego statystyki i najlepsze porady. Znajdziecie też i informacje o grywalności (??) ,organizowaniu obiektów i o tajemnicy sukcesu, na przykład czasem o nowym świecie, o sztuce przetrwania, o przejściu.

Dobra, dla mnie to wszystko wiedza tajemna, ale już znalazłam w rodzinie kogoś, kto się na tym zna i na pewno mi wyjaśni szczegóły! Ha!

To co wydaje mi się ciekawe to informacje o autorach tych gier! Niesamowite! Moja kuzynka, gdy zapytałam, czy zna te gry (jest mamą ośmiolatka) powiedziała, że młody oszaleje ze szczęścia jak tę książkę dostanie. Wygląda na to, że Wydawnictwo Egmont uszczęśliwia dzieciaki. W każdym razie jednego chłopca w mojej rodzinie lada moment uszczęśliwi. A i mnie przy okazji, bo lubię dawać książkowe prezenty.

W co grają Wasze dzieci? Co jeszcze jest na topie?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.