Miś Staś i przyjaciele – Aneta Lejwoda-Zielińska

Miś Staś i przjyaciele
Miś Staś i przyjaciele

W życiu rodzica jest kilka ważnych i przełomowych momentów. Takich, kiedy dziecko zaczyna nowy etap. Książeczka „Miś Staś i przyjaciele” opowiada historyjki o tym, jak fajnym miejscem jest przedszkole.

Staś jest malutkim i bardzo niecierpliwym misiem, któremu Pani Ania obiecuje, że już za tydzień pójdzie do przedszkola. Dostaje własny zestaw pościeli w owieczki i wspaniały prezent – piękne różowe autko! Kiedy przychodzi pierwszy dzień przedszkola Stasiowi szybciej bije serduszko i nie może się doczekać! A w przedszkolu czekają na niego dzieci, które chyba tak jak i on nie mogą doczekać się spotkania! Z każdym dniem miś zyskuje nowych przyjaciół, poznaje nowe rzeczy, zdobywa doświadczenia. Jeździ na wycieczki wielkim autobusem ze specjalnymi oznaczeniami. Razem z lalką Zuzią, Pajacykiem Teofilem i innymi przyjaciółmi bawi się świetnie, a bawiąc się uczy. Jak przyjemnie jest w przedszkolu!

„Miś Staś i przyjaciele” to ciepłe i radosne opowieści to coś w sam raz dla dzieci, które już niedługo wyruszą do przedszkola. Bo kto lepiej niż uroczy miś wprowadzi je w przeszklony świat? Kto lepiej opowie o wycieczkach do parku, gdzie każdy przedszkolak dzielnie przebiera nóżkami, co jakiś czas gasząc pragnienie pysznym napojem? Któż lepiej pokaże jak robi się teatrzyk kukiełkowy? Kto sprawi, że dzieci pokochają przedszkolne książeczki? Miś Staś to idealny przyjaciel i przewodnik po przedszkolu!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.