Share Week 2019

Share Week na Poligonie po raz pierwszy. Nigdy nie brałam udziału w takich akcjach, najczęściej dlatego, że dowiadywałam się od nich zbyt późno! Natomiast uważam, że jest to bardzo ciekawe i chciałabym dołączyć do zabawy. Chcę docenić niektóre osoby, nawet jeśli to moje docenienie jest niewiele warte 😉 Właśnie dziś polecę Wam kilka blogów, na które regularnie zaglądam i które bardzo cenię. Choć nie zawsze się ujawniam pod artykułami niestety 🙁

share week

Kolejność jest przypadkowa! Bo ciężko ustawić na podium w jakiejś kolejności tak skrajnie różne strony!

Alicja – Oszczędnicka

Oszczednicka.pl

Zarządza domowymi finansami w praktyce. Uczy w prosty sposób, jak ogarnąć finanse i dzieli się własnym budżetem co miesiąc z czytelnikami.

Wydaje mi się, że śledzę ją niemal od samego początku, ale może się mylę… Natomiast to ona (i jej blog) otworzyła mi oczy na wiele spraw. To ona sprawiła, że zaczęłam świadomie podchodzić do swoich finansów, że szukałam dodatkowego źródła dochodu. Regularnie pokazuje jak zacząć działać, jakie są kolejne kroki…

Efektem jej blogowania jest sporo wywiadów, wyzwań finansowych i innych, ale również książka, która jest jakby zeszytem ćwiczeń. W tej chwili Alicja przygotowuje kolejną książkę. Mocno trzymam za nią kciuki i bardzo wam polecam Jej stronę.

Paulina Przygrodzka

PPRZYGRODZKA

Drugim ważnym dla mnie miejscem w sieci jest blog Pauliny Przygrodzkiej. Wiele nas łączy. Oprócz figury, wyglądu, umiejętności stworzenia stylizacji i pięknego makijażu – w sensie ja tego nie mam! Jest dziewczyną moim wieku, jej dziecko jest dosłownie 2 dni starsze od mojej córki… Ale ja jestem level wyżej w macierzyństwie, bo mam już syna. 

To przepiękna kobieta, którą podziwiam! Uwielbiam oglądać jej stylizacje i zdjęcia z sesji. Tych sesji to jej zazdroszczę, tak szczerze mówiąc… no ale sami zajrzyjcie! Paulina niemal do samego końca, aż do porodu działała bardzo aktywnie i natychmiast po porodzie zaczęła działać znowu!

Na stronie oprócz zdjęć z sesji, kosmetyków, ciuchów i książek porusza również ważne tematy. Trudne tematy. I nie boi się mówić, co myśli, choć myśli inaczej niż inni. Trzymam za nią kciuki! 

Malwina – Zakątek czytelniczy

Zakatek czytelniczy

Nie byłabym sobą, gdybym nie wskazała też kogoś z typowo książkowego świata. Malwinę udało mi się poznać osobiście podczas jednego ze spotkań Blog Book Meeting z czego bardzo się cieszę! Na jej blog zaglądam od dawna, ale jakoś zawsze w biegu i nie zostawiałam śladu… Obiecałam sobie niedawno, że się zmotywuje!

Jej recenzje są bardzo konkretne, wartościowe i często szukam u niej potwierdzenia czy warto po książkę sięgnąć. Jeszcze się nie zawiodłam. Jak Malwina chwali to ma racje, a i skrytykować potrafi jak mało kto! 

Oprócz tego, że podziwiam ją jako recenzentkę to jestem jej bardzo wdzięczna za prywatne rozmowy, które dotyczą blogowania, książek i mnóstwa innych rzeczy. Dzięki niej wierzę, że w blogosferze nie tylko jesteśmy przeciwko sobie, ale też potrafimy jednoczyć siły i wspierać się.

***

Pewnie jeszcze niejeden blog zasługuje by o nim wspomnieć, a ja mogłabym tak wymieniać bez końca… Ale wybrać trzeba trzy! 

Share Week to projekt Andrzeja Tucholskiego, którego pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku.

  • Jeśli chcecie do akcji dołączyć to macie czas do 31 marca. 
  • Należy na swoim blogu wytypować trzy blogi (tzn. na blogu można wskazać więcej niż 3). 
  • Potem wchodzicie na stronę by wypełnić formularz <klik>a w komentarzu wklejacie link do swojego tekstu na blogu. W formularzu podać można tylko trzy blogi. 

Jestem bardzo ciekawa kogo Ty polecasz?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.