Wredne.pl – urodziny inne niż wszystkie

wredne

Wredne.pl z pewną dozą szaleństwa podchodzi do urodzin. Utarło się, że solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia, radości… Bo tak wypada. No i najczęściej tego właśnie im życzymy! Natomiast przy innych okazjach potrafimy trochę bardziej zaszaleć, puścić wodze fantazji, pożartować… A przy urodzinach zachowujemy powagę i uroczysty ton. Postanowiłam to zmienić… Maj jest idealną okazją, w mojej rodzinie jest 14 solenizantów z maja. Urodziny co drugi dzień, dzień po dniu, a nawet podwójne. Kiedyś, dawno mój tata organizował Majówki i spraszał na grilla ponad 30 osób. Teraz towarzystwo rozjechało się po świecie, ale do rodziny dołączyli kolejni solenizanci. W tym rok więc już drugi raz imprezę organizowałam ja i siostra. Ponieważ wszyscy mają ogromne poczucie humoru sięgnęłyśmy po balony z Wredne.pl

Balony z Wredne.pl

Ich balony są nietypowe. Nie wiem, czy to odpowiednie słowo, ale na pewno nigdzie takich nie znajdziecie. Są wredne, jak sama nazwa wskazuje! Żałuję tylko, że dostępne są jedynie trzy wzory. A jeden, niestety, z przekleństwem – ja natomiast bardzo pilnuję by ich unikać. Zawsze mi powtarzali, że jestem wredna, więc w końcu mogłam sobie pozwolić na takie szaleństwo… albo na „prawdziwe” życzenia. Do sympatycznych nie należą, ale czy naprawdę trzeba się tym przejmować…?

wredne

Nie proponuję, żeby zamawiać u nich balony na urodziny babci albo pięciolatka, ale na osiemnastkę kumpla albo na „oczko”, czyli 21 urodziny… Może na trzydziestkę? Na 31. i 55. też się sprawdziły idealnie!
Ale gdyby na studenckich imprezach pojawiły się takie bajery… A do tego kilka takich odjechanych zabaw, które oglądaliśmy w firmach i zawsze chcieliśmy spróbować! I nigdy nie mieliśmy odwagi… Mój mąż nawet ostatnio oglądał zestaw do „pijanego ping-ponga”.

„Zady i walety”

wredne

Jeżeli o mnie chodzi to byłoby fajnie, gdyby balony były dostępne w innych kolorach. Albo żeby można było kolory wybrać.
I w tej chwili można nieco taniej kupić zestaw, czyli 3 sztuki. Fajna byłaby opcja z paczką nieco większą… w końcu co to za impreza z trzema balonami 😀
No i przyzwyczailiśmy się już, że zakupy przez internet robimy zbiorowe, czyli oprócz balonów móc kupić również inne rzeczy. Talerzyki, kubeczki, czapeczki urodzinowe – już niedługo i takie bajery znajdziemy w ofercie sklepu.

W zakupach internetowych najważniejsze jest by było szybko i tanio.  Na przesyłkę nie musiałam czekać długo, chyba po 2 dniach była u mnie. Nie wiem, jak Wy spodziewalibyście się zapakowanych balonów, ale ja liczyłam na kopertę. No bo po co więcej…? A tutaj miłe zaskoczenie, bo dostałam kartonowe pudełeczko, a balony dodatkowo w woreczku strunowym. Prosto i bezpiecznie. Już tyle razy dotarły do mnie potargane koperty, że w sumie może i strach tak wysyłać cokolwiek.

Balony znajdziecie na stronie Wredne.plale zapraszam Was również na ich stronę na Facebook’u oraz konto na Instagramie. 

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Szata graficzna całkiem wporządku, przypadły mi do gustu blogowe kolory, podoba mi się 🙂 zapraszam do siebie…

  2. xmc.pl pisze:

    Pojawienie się prawdziwego autentycznego geniusza 🙂 możesz rozpoznać po tym, że wszystkie osły i nieuki jednoczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.