#35 Dwutygodniowe Link Party na Poligonie

Znowu zabawa potrwa dwa tygodnie, bo mimo że coś się tu będzie pojawiało to mnie przez pewien czas nie będzie… ale Wy koniecznie zaglądajcie i zostawiajcie linki!


Dziś dużo linków ode mnie, ale potem pozostawiam już miejsce dla Was.
Zacznę od tego, co przyjemne, czyli:


KONKURS! do wygrania książka „52 kolory życia” Magdaleny Kozioł – a jak zgłosi się dużo osób to nawet dwa tomy!BOOK TOUR „Jak powietrze”  – są jeszcze miejsca, więc zapraszam! Jak zwykle sporo książek, ale najpierw tak ogólnie o czytaniu słów kilka – jak to u Was jest?

Rewelacyjna książka Małgorzaty Falkowskiej „Mąż potrzebny na już” – mimo że mam już jednego to jej poszukiwania były cudowne, urocze, a te przyjaciółki… strach się bać! Autorka kończy pisać kolejną część – tam bohaterką jest Zośka, która po prostu mnie zachwyciła, choć w prawdziwym życiu na pewno bym ją zabiła! 

Sięgnęłam również po „Sny Morfeusza” K. N. Haner – książka mi się podobała, choć medialny szum wokół niej sprawił, że liczyłam na więcej… ale to tylko moja wina, że postawiłam poprzeczkę tak wysoko, bo książka całkiem całkiem. Miło spędziłam z nią czas… 
I poezja… „Przedsionek nieba” Magdaleny Panek – jej blog jest już uzupełniony, więc zapraszam Was do zapoznania się z Jej twórczością i sami oceńcie!
Tyle o książkach udało mi się napisać…. przeczytałam o wiele więcej, ale nie mam ciągle czasu by o tym napisać…
Popełniłam również wpis parentingowy, czyli słów kilka o tym, kiedy dziecko powinno zacząć podejmować decyzje… i tu nie wszyscy się ze mną zgadzają 😉  jestem ciekawa Waszego zdania!
I kartka… moje pierwsze próby scrapowe… wiem, że w sieci jest mnóstwo piękniejszych, ale dopiero się uczę… no i całkiem mi się podoba ta kartka dla Maluszka. zerkniecie?
A teraz Wasza kolej!

document.write(”);

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.