CynkoKrem

Podobne wpisy

19 komentarzy

  1. Cynk od dawna ma potwierdzone dobre działanie na skórę, więc nie dziwi mnie, ze te kosmetyki są takie dobre. Ja jeszcze ich nie testowałam, ale też cierpię na przesuszenie zimowe skóry.

    1. mam nadzieję, że się sprawdzi – słoiczek do uzytku w domu, bo jest gesty i potrzebuje chwili wiecej na wchłonięcie. A w tubce na ekspresowe działanie.

  2. Cynk ma wiele dobroczynnych właściwości dla naszej skóry. Niestety, niewielu producentów korzysta z cudownych właściwości tego pierwiastka. Taki krem na zimę na pewno będzie jak znalazł.

    1. nie ma się czego przyczepić 🙂 jeśli masz zamiar korzystać w domu, wieczorem na przykład – polecam słoiczek. Jesli także poza domem – tubkę. ten w słoiczku jest gęsty i potrzebuje trochę więcej czasu na wchlonięcie, dlatego używamy go wieczorami, po kąpieli.

  3. Nie znam tego kremu. Jak dzieci były małe używałam innego popularnego kremu z cynkiem, który średnio się sprawdził. Nie wiem czy ten by się u nas sprawdził. MOże się zdecyduję na niego…

  4. Muszę się bez bicia przyznac, że o samym kremie czytam pierwszy raz, ale na pewno zapamiętam nazwę na przyszłość!

  5. W takim okresie jak teraz mamy moja skóra zamienia się w wióry, więc chętnie poznałabym ten krem i sprawdziła czy poradzi sobie z moimi problemami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *