Jeśli zaglądacie do mnie czasem, szczególnie na Instagram, to pewnie nie raz widzieliście zdjęcia z kubkiem, na którym jest moje logo. Blogowe puzzle mam również na breloczku do kluczy, magnesach, zakładkach, a nawet podkładkach pod kubki i etui na telefon. Ot, takie mam czasem odchyły… ale nie jestem przecież jedyna! Prawda?

Lubię przeglądać strony z gadżetami, szczególnie jeśli można je personalizować. Uważam, że nie ma nic lepszego niż użytkowe rzeczy, które jednak są w jakiś sposób dla nas charakterystyczne.

Kubek ze zdjęciem

Nie mam zapędów by pić kawę z kubka ze swoją podobizną, męża też nie będę do tego zmuszać, ale kubek ze zdjęciem swoich dzieci to chyba sobie sprawię… Powoli już myślę o takich bajerach, więc przeglądam internety i trafiłam na całkiem duży wybór w sklepie FOTO4U.

To co mnie przekonuje to kilka kształtów tych kubków, a nawet kufel 😉 no i przede wszystkim pojemność, bo mój mąż zawsze narzeka, że kubki są zbyt małe, a tutaj aż trzy wielkości: 330ml, 420ml, 450ml,

FotoKubek biały

Tak sobie myślę, że dziadkowie by się pewnie ucieszyli z takich kubków ze zdjęciami wnuków… A od kilku lat stawiamy z siostrą na takie własnie sentymentalne prezenty i jeszcze się nie zdarzyło, żeby dziadkowie czy pradziadkowie nie ucieszyli się z takich drobiazgów. Jak sądzicie, czy to dobry pomysł?

Koszulka

Przyznam się Wam, że i tak największa zazdrość mnie ogarnia na Targach Książki i spotkaniach autorskich, kiedy blogerzy mają koszulki ze swoim logo. I zawsze mnie z tej zazdrości skręca, a jakoś nigdy nie miałam odwagi sprawić sobie swojej… może to już czas? Szczególnie, że wybór jest coraz większy, bo jeszcze niedawno można było zamówić białe, a to wiadomo, średnio wyszczupla 😉 Natomiast tutaj do wyboru jest aż 7 kolorów, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Jak nic na kolejne Targi, jeśli uda mi się wyrwać, pojadę w koszulce poligonowej…. tak, możecie mi już zazdrościć 😛Koszulka baweÅ‚niana czarna

Fotoobraz

Dobra, wiem, że nie każdy ma ochotę na koszulce pokazywać własną twarz czy logo, bo nie jest aż tak zapatrzony w siebie jak ja (skromność jest przereklamowana!). Ale niektórzy bywają sentymentalni i lubią uwieczniać miłe chwile na zdjęciach. Gdy urodził się mój syn mieliśmy na ścianie kilka fotoobrazów z jego pierwszej sesji zdjęciowej. A i takie w mniejszych formatach stojące fotoobrazy znalazły się na liście prezentów… teraz tylko czekam aż urodzi się córka byśmy zrobili sobie zdjęcie wszyscy razem i powiesili je w pokoju.

FotoObraz 20 x 30 cm

A najfajniejsze jest oczywiście to, że każdy znajdzie odpowiedni rozmiar i format dla siebie. Ja miałam trzy mniejsze, ale teraz postawimy na jeden duży, by cała rodzina się zmieściła, a obraz był najważniejszą ozdobą w salonie.

Co sądzicie o takich gadżetach z własnymi zdjęciami? Macie? A może poszukujecie? I czy Waszym zdaniem to nie jest dobry pomysł na prezent dla bliskich?