Gdzie kupić prezent dla mężczyzn?

U mnie to wieczny problem, bo ileż razy można kupować koszulkę albo perfum? Szczególnie, że mam dużą rodzinę, więc jak trafia się okazja to każdy szuka pomysłu. W związku z tym panowie w mojej rodzinie mają już wszelkie gadżety! No i tak na ratunek nieustannie przychodzi MyGiftDNA. Chcesz zerknąć co wybrałam tym razem?

Szklanka do whisky z zabawnym napisem

Szklanka do whisky to zawsze genialny pomysł. Ta akurat będzie prezentem dla mojego brata – we wrześniu stuknęło mu „oczko”, ale dopiero pod koniec miesiąca wraca do kraju. Także będziemy świętować wszystkie zaległe urodzinowe imprezy.
To co podoba mi się najbardziej to stanowczo ogromny wybór wzorów. Oczywiście ja wybieram zazwyczaj te z humorem, ale są też eleganckie z inicjałami na przykład. Dlatego jestem przekonana, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią szklankę. A co najważniejsze można je kupić na sztuki, ale także w komplecie, w dodatku bez problemu dobierzecie do tego karafkę. No i to już jest prezent na wypasie! Prawda? A już na pewno idealny prezent dla mężczyzny. Każdego.

Brak opisu.

Mapa piwosza w kształcie butelki

Mąż i tata są stanowczo piwoszami. Szukałam więc mapy piwosza 🙂
Początkowo myślałam o mapie Polski z miejscem na kapsle, ale wiązałoby się to z piwnymi podróżami… a że aktualnie podróże nie wchodzą w grę to wybrałam inny kształt. Ale ta mapa Polski dla osób, które podróżują może być fajnym pomysłem.
Ogólnie pomysł był taki, że w garażu powieszą sobie na ścianie i będą zbierać kapselki. Ale jak tylko mąż odpakował tę butelkę uznał, że garaż to jednak nie jest dobry pomysł i chodzi od trzech dni po mieszkaniu i szuka odpowiedniego miejsca. Taaaak, jest możliwość, że w salonie nad sofą zawisną u nas kapsle 😉

Brak opisu.

Zapalniczka z inicjałem

Nie popieram palenia. Nie lubię. Na szczęście udało mi się oduczyć męża. Ale na teścia nie mam wpływu 😉 A że zbliżają się jego urodziny to pomyślałam, że zapalniczka z grawerem będzie fajnym dodatkiem do prezentu. Zresztą wybór jest ogromny, bo znajdziecie też zabawne napisy…

Brak opisu.
Jestem przekonana, że coś Wam wpadło w oko i przy kolejnych poszukiwaniach po prezent dla mężczyzny od razu skoczycie do MyGiftDNA 🙂

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Bardzo lubię takie personalizowane prezenty z pomysłem, które jednocześnie są praktyczne 😀

  2. Nic nie mów…zbliża się wielkimi krokami grudzień i mam wtedy tyyyle okazji, że głowa mała – mąż ma urodziny, imieniny, święta, mikołajki, rocznica ślubu…przy drugiej okazji zaczyna mi już brakowac pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.