Jak Walentynki to z MyGiftDNA – prezent idealny!

Nie będę wciskać nikomu kitu, że z niecierpliwością czekam na Walentynki, na ten natłok serc i czerwieni, a także okazywania uczuć na pokaz. To nie dla mnie, za stara jestem. A przede wszystkim mój mąż się nie poczuwa do tej zabawy razem z całym światem. Ale dawanie bliskim prezentów jest tak miłe, że nie mogłam się oprzeć… no i dla siebie też wybrałam prezent!

A po sprawdzone prezenty zawsze gnam do MyGiftDNA. Jak coś działa to po co to zmieniać? Więc nie zmieniam i kupuję prezent na Walentynki dla męża, dla siebie i taki wspólny.

Zestaw do wina z monodramem

Mój mąż ma świetnie wyposażony barek… niekoniecznie w alkohole, ale w karafki, szklanki, kieliszki i inne cuda. Ja mam jeden ulubiony kieliszek na wino, ale porządny korkociąg to już marzenie. No to wybrałam sobie piękny prezent: zestaw do wina z monodramem. I teraz nie tylko mam zestaw wszystkiego, co sprawi, że wieczór z kieliszkiem wina zaraz po domowym spa będzie jeszcze piękniejszy.

W zestawie znajduje się:

  • korkociąg,
  • zatyczka,
  • zatyczka z funkcją nalewaka
  • obrączka na szyjkę butelki.

Kieliszek do wódki

Mam takiego hopla, że wszelkie zabawne napisy na kieliszkach, kubkach, koszulkach i innych rzeczach mnie kręcą. No lubię. Mam to po tatusiu. Najbardziej zwariowane koszulki na pewno skrywa jego szafa. Ale wracając do kieliszka, prawda, że napis nie kłamie?

Złe decyzje tworzą wspaniałe historie – idealny napis dla mojego męża, który właśnie spędza weekend na firmowej imprezie 😉 Jestem pewna, że ten kieliszek z napisem jako prezent bardzo go ucieszy!

Koszulki dla niej i dla niego

Superman, superwoman - Zestaw Koszulek Dla Par

No i spełnienie marzeń! Zawsze chciałam mieć takie koszulki dla pary, a właściwie chciałabym dla całej rodziny, ale od czegoś trzeba zacząć 😉
Jedyne co mnie nieco zdziwiło i co bym wolała zmienić to przy personalizacji można wpisać imię, ale literka na grafice nie zmienia się… i o ile przy Supergirl jest S i można to jakoś wyjaśnić, to litery P w grafice dla męża nie rozumiem… Niemniej jednak koszulki są dobrze wykonane, wygodne, rozmiarówka typowa.

Kolejna okazja, kiedy MyGiftDNA stanęło na wysokości zadania!
A jeśli chcecie zobaczyć, co jeszcze upolowałam na ich stronie to zapraszam do tekstów: prezent z MyGiftDNA

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.