Z Dresslily już myślę o wakacjach!

Za oknem wcale nie było biało tej zimy, teraz zrobiło się raczej szaro, a od czasu do czasu nawet wiosennie. Jeśli mam wybierać to już wolę wmawiać sobie, że jest ciepło. A jak ciepło to basen. Koniecznie. To plaża! A więc i strój kąpielowy!

Tankini

U Neck Striped Overlay Tankini Set - BLACK S
Tankini

Mam wrażenie, że to tankini to idealny strój dla mnie. Wysoki stan na dole i góra, która ukrywa brzuszek. Poczuję się piękna i „bezpieczna”, bo nic nie będzie widać… Akurat brzuch jest moim ogromnym kompleksem. Więc to idealny model dla mnie. Tylko wolałabym chyba inny kolor, bo w czerni nie czuję się najlepiej, szczególnie gdy jestem jeszcze blada. Ale do wyboru jest 6 różnych wersji kolorystycznych.

Strój w większym rozmiarze

Strój w większym rozmiarze

Z moim rozmiarem bywa różnie, aktualnie jest nieco lepiej, ale i tak pewnie niedługo wrócę do większych ciuchów. Ten strój to propozycja, która byłaby świetnym rozwiązaniem na basen, a pewnie już niedługo zaczniemy regularnie odwiedzać go z dziećmi.

Czerwone bikini

czerwone bikini

Czerwień mnie woła. Zawsze. Jakoś nie umiem przejść obojętnie obok czerwonych ubrań – czuję się w nich pewnie i wyjątkowo. Ale jeśli ktoś woli inny kolor to oprócz czerwonego bikini jest do wyboru także zielone i pomarańczowe. Podoba mi się, że majtki nie są tak mocno wykrojone jak zazwyczaj.

Asymetryczny strój kąpielowy

Asymetryczny strój kąpielowy

Pomimo czarnego koloru powiedziałabym, że ten asymetryczny strój kąpielowy jest odrobinę fikuśny… I chyba to podoba mi się w nim najbardziej! To jedyny kolor, jaki można kupić, ale w sumie chyba zbyt duże szaleństwo kosmetyczne nie działałoby na jego korzyść. Jedyny minus jaki dostrzegam to opalenizna, która będzie dość dziwna, ale to mnie chyba nie zniechęci 🙂

Sukienka plażowa

Sukienka plażowa

Takiej sukienki chyba zawsze mi brakowało w szafie. Szczególnie, że latem nawet do ogrodu wygodnie w takiej wyjść i pilnować dzieci przy basenie. Można wybrać spośród siedmiu kolorów, ale rozmiarówka zaczyna się od XL. I to mnie właściwie powstrzymuje, bo choć w lustrze widzę XL to ostatnio coraz częściej podczas przymiarek okazuje się, że mam mniejszy rozmiar.

Czy coś Wam wpadło w oko? Doradźcie, który strój wybrać? Dresslily ma tak ogromny wybór, że sama nie wiem!

***

It’s time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday
Use code:DLBF20 with 20% OFF:  
Over 10usd, save 2usd; Over 20usd, save 4usd; Over 30usd, save 6usd; Over 40usd ,save 8usd; Over 50usd, save 10usd; Over 60usd, save 12usd; Over 70usd, save 14usd; Over 80usd, save 16usd; Over 90usd, save 18usd; Over 100usd, save 20usd;Over 110usd, save 22usd; Over 120usd, save 24usd; Over 130usd, save 26usd; Over 140usd, save 28usd

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.