Kryształowe serca – Augusta Docher

Kryształowe serca
Kryształowe serca

„Kryształowe serca” Augusty Docher w nowej okładce? W sam raz na moją półkę! Wiecie już pewnie, że w moim czytelniczym życiu są autorki i autorzy, po których książki sięgam w ciemno. Jedną z nich jest Augusta Docher vel Beata Majewska. Nie dość, że mieszka po sąsiedzku 😉 to jeszcze znamy się i (chyba) lubimy, więc zaczęłam sięgać po jej książki i wiecie co… Ani jedna mnie nie zawiodła! A przeczytałam chyba wszystkie…

Bohaterowie

O czym są „Kryształowe serca”, które trafiły do mnie dopiero teraz, choć na rynku pojawiły się już dość dawno?
Fabianna to piękna i mądra fotomodelka, która żyje w związku z mężczyzną, który jej nie docenia… Tymon ma problemy z hazardem, a dobrze zarabiająca dziewczyna to chyba jego jedyne źródło dochodów… Pewnego dnia Fabi dostaje propozycję bardzo dobrze płatnej sesji. Problem polega na tym, że to sesja, na którą musiałby przenieść się na dość długo na Ukrainę. Dziewczyna odmawia. Zdenerwowało to Tymona i to chyba początek tragicznych wydarzeń… W nocy pijany chłopak gwałci Fabi. Gdy ta następnego dnia wyrzuca go z mieszkania wychodzi i przestaje się odzywać. Dziewczyna martwi się i szukając go odkrywa coraz więcej jego przewinień.

Fabuła

W pewnym momencie zostaje wciągnięta do samochodu i uprowadzona. Jest pewna, że to porwanie ma związek z jej byłym chłopakiem… Dziewczyna znajduje się na Laurowym Wybrzeżu. W pięknej willi. A towarzyszy jej miła dziewczyna Alija. Fabiana orientuje się, że została zamknięta w złotej klatce… A posiadłość należy do kazachstańskiego milionera Karima.
I teraz robi się coraz ciekawiej. Bo dlaczego dziewczyna znalazła się w tym pięknym miejscu? Dlaczego nie może opuścić posiadłości? Na jaw wychodzą coraz to nowe informacje. A Fabi powoli zaczyna czuć coś do mężczyzny, który zabrał jej wolność… Ale czy nie zrobił tego dla jej dobra? Ten jednooki Chan wcale nie jest taki, jaki stara się pokazać wszystkim. Przeżył swoje i to wpłynęło na to, jaki jest teraz. Czy piękna Polka przebije się przez jego pancerz? Czy uda się ją uchronić?
Ciekawa historia, tajemnice, uczucia i gorące momenty to coś, co znajdziecie w powieści!

***

Powiem Wam szczerze, że fabuła kojarzyła mi się z innymi książkami (między innymi z książką „Łzy Tess”), jednak sposób w jaki Augusta prowadzi nas przez tę historię nie pozwala się oderwać! Czytamy i zastanawiamy się, jakie będzie rozwiązanie, co jeszcze może się stać… A dzieje się tam wiele! Jesteście ciekawi tajemnic Chana i pięknej modelki? Koniecznie sięgnijcie po „Kryształowe serca”! Zwłaszcza, że autorka co jakiś czas wspomina o kontynuacji… A historia aż prosi się o ciąg dalszy!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.