Mr. President – Katy Evans

Kto zna jakąkolwiek książkę Katy Evans ten wie, czego spodziewać się po jej twórczości. Sięga więc bez wahania po każdą kolejną jej książkę, a teraz jest jeszcze łatwiej, bo wystarczy uruchomić Legimi i nawet w środku nocy mamy co czytać 😉

Kiedy jesteś małą dziewczynką, córką szanowanego senatora twoje marzenia są trochę inne niż rówieśników. Charlotte bardzo dawno temu obiecała synowi ówczesnego prezydenta USA, że będzie na niego głosować. I że pomoże w jego kampanii wyborczej. Była małą, zadurzoną w przystojnym chłopcu patriotką. Co jednak, kiedy ten chłopiec z dzieciństwa dorasta i… kandyduje na prezydenta?

Charlotte pracuje na rzecz kobiet i stara się trzymać z dala od polityki. Jednak jest coś, a właściwie ktoś, kto wciągnie ją w ten świat. A ona wpadnie w niego jak śliwka w kompot. W politykę. I w przystojnego Matthew. Matt jest synem swojego ojca. Synem prezydenta, który był darzony ogromną sympatią, a który został zamordowany. Teraz chce zostać najmłodszym w historii prezydentem. W kampanii pomaga mu (a może raczej przeszkadza?) piękna i mądra Charlotte – można powiedzieć, że jedna z jego pierwszych „fanek”. Dobrze im się razem pracuje, jednak coraz częściej ich myśli schodzą na inne tory niż planowanie kampanii.

Nie będę ukrywać, że jest to książka o romansie tych dwojga. Co może im w nim przeszkodzić? Zwycięstwo… Matt jest kawalerem i głośno mówi o tym, że jego jedyną ukochaną jest Ojczyzna. Kraj, który z całego serca kocha też Charlotte. W tle tego „związku” i opowieści o nim jest polityka. Jednak tylko w tle. Liczyłam, że będzie jej więcej. Niemniej jednak po książkę sięgnęłam jako po pewniaka – pewność, że przeczytam niezłą powieść z wątkiem erotycznym gwarantowało nazwisko autorki. Nie zawiodłam się. To co mnie poniekąd zdenerwowało to to, że jest to pierwsza cześć, czyli czeka mnie oczekiwanie na drugą. Bo w niej dopiero okaże się, co się będzie działo już po wyborach… Czy bohaterowie odniosą sukces, i czy będzie to sukces zawodowy, czy prywatny…?

Możesz również polubić…

12 komentarzy

 1. Paulina Przygrodzka pisze:

  Romans i polityka? Brzmi ciekawie. To może się udać!

 2. Fentropia pisze:

  Książka wydaje się być bardzo w moim guście, chętnie przeczytam 🙂

 3. W poszukiwaniu kreatywności pisze:

  Bardzo lubię takie książki! już jej szukam i zamawiam!

 4. Jeżeli chodzi o fabułę to jest ona raczej w moim stylu, więc chętnie przeczytałabym

 5. Sylwia Jastrzębska pisze:

  Jeśli sięgasz ponownie po książkę tej autorki to najlepsza recenzja ❤️

 6. Muszę wreszcie przeczytać coś tej autorki. Być może będzie to właśnie ta książka. 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.