Nie odkładaj życia na później – Joanna Godecka

nie odkładaj życia na później

„Nie odkładaj życia na później” Joanny Godeckiej to książka, po którą każdy powinien sięgnąć. I nie chodzi tu wcale o to, że jest ona tak łatwa i przyjemna. Raczej o to, że czyta się z łatwością, można ją czytać na raty i zawiera bardzo dużo wartościowych treści. Oczywiście to nie jest recepta czy złoty środek na cudowne i szczęśliwe życie! To jak żyjemy i jacy jesteśmy zależy w głównej mierze od nas. W związku z tym nikt nie da nam gotowej recepty. Natomiast Joanna Godecka stworzyła bardzo dobry poradnik, który pewne rzeczy porządkuje i zmusza nas do przemyśleń. Jednak przy tym wiele rzeczy popiera badaniami.

To moje pierwsze spotkanie z autorką, chociaż ma na swoim koncie już inną książkę.

To co moim zdaniem ważne i warte podkreślenia: autorka opiera się na własnych doświadczeniach! To sprawia, że książka jest o wiele bardziej wiarygodna i do mnie, jako czytelnika, przemawia ten argument.

Stres, kompleksy, ciągły bieg, chaos i bałagan, a także życie obok siebie z drugim człowiekiem, a nie razem sprawiają, że nasze życie jest dosyć trudne i przytłaczające. Nie zawsze jesteśmy w stanie sobie sami z tym poradzić i uporządkować swoje życie. Myślę, że wtedy ten poradnik okazuje się bardzo przydatny. Już wiele razy postanowiłam, że zmienię swoje życie, że zawalczę, że ogarnę ten chaos wokół mnie. I ciągle mi się to nie udaje.

To nie znaczy wcale, że po przeczytaniu tej książki nagle wszystko się zmieni. Wiadomo, że działać trzeba samemu, ale lubię lektury, które zmuszają mnie do przemyśleń, do zastanowienia się nad własnym życiem. A „Nie odkładaj życia na później” jest właśnie taką książką! Już przemyślenia i wyciąganie wniosków to bardzo dużo!

Wierzę, że sporo osób z wielką chęcią sięgnie po tę książkę… a może również poprzednie publikacje autorki: Szczęście w miłości. Jak dobrze kochać i rozumieć siebie oraz Bądź pewna siebie

Odsyłam Was do strony wydawnictwa, gdzie można kupić książkę <klik>

A inne poradniki na Poligonie znajdziecie <tutaj>

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.