Nowości dla fanów Minecraft

Pogodziłam się już z tym, że nie zrozumiem tego fenomenu. Choć pewna dziewięciolatka cierpliwie mi wszystko tłumaczy i moją niewiedzę toleruje. Nie umiem zrozumieć to chociaż fajną ciotką zostanę dostarczając najciekawsze książki. A z Wami dzielę się nowościami!

Minecraft. Zwierzęta. Album przygód z naklejkami.

Pokazywałam już różne książki, czasem albumy, czasem opisy przygód, a czasami poradniki. Tym razem w zestawie są naklejki, ale także kartonowe elementy do „wypchnięcia” – bo nawet wycinać nie trzeba. Książka zawiera także „mapy”, a może raczej plansze, na których można układać te elementy z wnętrza książki.
A na zdjęciu obok pokazuję Wam jak wyglądają elementy wewnątrz książki. Myślę, że dla każdego fana to będzie niezła zabawa!Minecraft. KOMIKS

Komiksu jeszcze nie było, a w każdym razie ja trafiłam na niego po raz pierwszy. A jest to pierwszy tom, więc pewnie niezła seria przed nami! Wielokrotnie już wspominałam, że komiksy to ciekawy sposób na zainteresowanie dzieci literaturą. Niby ogląda obrazki, a jednak poznaje historię. No i nie ukrywajmy, jak się wciągnie to pewnie chętnie sięgnie po inne książki o podobnej tematyce. I wtedy już mogą to być opowiadania, a nie komiksy. Trzeba sobie radzić, bo dzieci i młodzież coraz trudniej namówić na czytanie…

Ten uśmiech na twarzy, gdy wręczałam książkę był taki…. no taki był, że wiem, że radość nie była udawana. Uwielbiam robić takie prezenty! A ty? Dajesz w prezencie książki?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.