Ba艂agan w przedszkolu – gra od Muduko

3D BALAGAN W PRZEDSZKOLU BYMUDUKO BOX 004

Bałagan w przedszkolu, no spoko. Choć wolałabym coś o bałaganie w pokoju dziecka. Może gra zmotywowałaby go do sprzątania 馃檪 i mąż by był zadowolony… no ale nic. Gra i tak wydała nam się ciekawa, więc bez marudzenia zabraliśmy się za unboxing 馃槈

Każdy lubi prezenty, każdy, a szczególnie dziecko. Możecie sobie więc wyobrazić jego radość, gdy zajrzał do pudełka. A w nim nie tylko żetony, które trzeba było wyjąć, ale także skrzyneczki, które trzeba poskładać! Niby nic, a jednak dziecko ćwiczy tez pewne sprawności manualne. Akurat trafiło na kilka dni szarówki, więc gra jak znalazł choć przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia, więc młodszych niż Szymon. Premiera gry jest zaplanowana na 7 sierpnia, ale już teraz warto się za nią rozejrzeć. Właściwie na jedną rozgrywkę wystarczy kwadrans – to ważne, bo zbyt długa zabawa często nudzi dzieciaki. A tutaj po skończonej rozgrywce słychać: jeszcze raz!

Brak opisu.

Bałagan w przedszkolu

Gra ma na szczęście kilka wariantów, więc można nieustannie urozmaicać zabawę. Ale zawsze trzeba wykazać się spostrzegawczością, szybkością, a także koncentracją w największym stopniu. I to jest chyba największy atut tej gry, bo każde dziecko chce wygrać, a wystarczy chwila nieuwagi i… po wszystkim!

Żeby wygrać trzeba zebrać jak najwięcej żetonów w swojej skrzyneczce. A jak je zdobyć? To i łatwe, i trudne. Jeden z nich zawsze jest okryty, gracze odwracają kolejny i jeśli znajdą się na nich dwa te same obrazki i gracz to zauważy może je wsadzić do swojej skrzyneczki. Niby proste, ale trzeba je zauważyć, trzeba te powtórzone obrazki umieć nazwać – a czasem w tym pędzie nie jest to takie łatwe.

Niemniej grę uważam za wyjątkowo rozwijającą i edukacyjną. Polubiliśmy ją i za świetną zabawę i za niewielki rozmiar. Spokojnie zmieści się do plecaka, gdy wybieramy się na piknik.

Mo偶e Ci si臋 r贸wnie偶 spodoba

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Pola, kt贸rych wype艂nienie jest wymagane, s膮 oznaczone symbolem *