Playmobil FILM: magazyn, album oraz naklejki

playmobil

Chyba każde dziecko uwielbia naklejki, a w sytuacji kiedy dostaje ich w pakiecie aż 50 jest zachwycone! A taki właśnie pakiet pojawił się w kioskach jakiś czas temu. Za 19,99 można było zakupić 10 paczek naklejek, a w każdej paczce znajduje się 5 sztuk, w tym jedna holograficzna.

Ostatnio natomiast w kioskach pojawił się magazyn, który wśród dodatków miał:

  • figurkę
  • pakiet naklejek
  • album na naklejki

Chyba każde dziecko lubi kolekcjonować figurki, naklejki czy cokolwiek innego i z dumą uzupełnia brakujące elementy. Zebrać wszystkie naklejki czy figurki to jest coś! I jest się czym chwalić…
A dodatkowo, nie ukrywam, miałam czas na spokojną kawę w towarzystwie przyjaciółki, gdy Szymon otwierał wszystkie paczki i szukał odpowiedniego miejsca w albumie na naklejkę.

W magazynie można znaleźć oczywiście zadania do rozwiązania, ale także komiks i plakat.
Bohaterami jest Marla, Charlie i Del. W pierwszym numerze dołączona jest figurka Wikinga Charliego razem z toporem i tarczą. W środku znajdziemy 5 części łamigłówek oraz aż 24 strony komiksu – to cała filmowa historia!

Szymon jest zachwycony, myślę, że Wasze dzieci też będą! Plakat już wisi w jego pokoju, a naklejki i czytanie komiksu to wystarczająco absorbujące zajęcie by w spokoju nałożyć na twarz maseczkę, wypić kawę albo poczytać 😉

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.