Przyciągnij miłość – Agnieszka Przybysz

Kto z nas nie chciałby przyciągnąć (i zatrzymać!) miłości? Chyba każdy by chciał 😉 i wcale nie trzeba być singlem, bo miłość w związkach też trzeba pielęgnować… zresztą nie tylko z partnerem, ale także z bliskimi, na przykład dziećmi. I nawet jeśli tej miłości wokół Ciebie jest sporo to przecież może być jeszcze więcej 😉

Książka składa się z 22 rozdziałów, więc to całkiem sporo tematów do omówienia, a przy tym są w logiczny sposób podzielone. To bardzo ważne, bo nie jest to książka, którą trzeba przeczytać od deski do deski… czasem wystarczy wyszukać tylko to, co interesuje nas w danej chwili.

Bardzo podoba mi się umieszczanie w książce cytatów, ale także pytań i miejsc na wypełnienia własnymi przemyśleniami. Dzięki temu poradnik nie jest tylko nudną książką do przerzucenia stron, ale zmusza nas do reakcji. Wiem, że nie każdy ma na to czas i ochotę, a niektórzy po prostu dla zasady nie piszą po książkach, jednak takie wypunktowane miejsca jednak prowokują do (przynajmniej) chwili zastanowienia.

Przyciągnij miłość to pierwszy całkowicie polski przewodnik budowania relacji. Znakomicie sprawdził się w przypadku wszystkich Polek i Polaków, którzy go zastosowali w swoim życiu.
Jest owocem długoletniego doświadczenia autorki w prowadzenia coachingu budowania relacji w Polsce. Teraz wiedza i doświadczenie, które Agnieszka Przybysz osiągnęła w swojej pracy jako pionierka coachingu i ekspert relacji, są przedstawione w książce Przyciągnij miłość.
Tę samą sprawdzoną metodę Przyciągnij miłość system zastosowała autorka i tysiące osób od 2005 r., lecząc złamane serca i przechodząc od samotności do szczęśliwej miłości i przyciągania Bratniej Duszy.
Skorzystaj z narzędzi i ćwiczeń przekazywanych przez Agnieszkę, by zbudować upragnione relacje z ludźmi w związku, rodzinie i pracy.
W odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z Przyciągnij miłość nie kończy się z jego przeczytaniem. Zrób sobie lub komuś wartościowy prezent.

To notka z okładki książki by Was przekonać, że po książkę Warto sięgnąć!

Książka jest pełna takich rozdziałów jak: „15 oczekiwań kobiet i mężczyzn” albo „11 kluczowych pytań...”, czy „10 przykazań…„, „10 kluczy/zasad...”. Taka wiedza przedstawiona w punktach jest dla nas o wiele łatwiejsza do zrozumienia, wprowadzenia w życie.

Macie ochotę dowiedzieć się więcej o uczuciach w Waszym życiu?

Może Ci się również spodoba