„Uwikłani. Chandler” Laurelin Paige

Jeśli ktoś zaczął czytać książki Laurelin Paige to jestem pewna, że natychmiast się uzależnił. Niewątpliwie najbardziej od „Uwikłanych…” gdyż jest to seria najdłuższa i wciąga od pierwszych stron… Czytaliście już ostatnią część?


Jeśli o którejkolwiek z części serii uwikłani napisałam, że jest skomplikowana to cofam te słowa! Bardziej pokręconej historii niż ta jeszcze nie było. A może jest mi łatwiej, bo poprzednie sytuacje już są dla mnie jasne… Nie wiem, w każdym razie najbardziej pokręcona wydaje mi się część poświęcona Chandlerowi. 
Okazuje się, że nastolatek, który w poprzednich częściach przewijał się w tle i nie mieliśmy okazji go poznać to całkiem interesujący młody człowiek. Choć żyjący w cieniu doskonałego brata. Ale czy jemu to przeszkadza…? Mniejsza odpowiedzialność, mniej pracy, więcej wolności, a kobiety i tak szaleją na dźwięk jego nazwiska… No i urody! Nie ma się co dziwić właściwie. Chandler ma też świadomość, że starszy brat jest uzależniony od pracy i doskonałości i właściwie nikt mu nie dorówna w jego wyobrażeniu, wobec tego nie ma nawet sensu próbować… Czy to w ogóle ma szanse ulec zmianie?
Jednak jego starszy brat ma już dość sporą rodzinkę i musi poświęcać jej czas, więc i na Chandlera spadnie kilka obowiązków… Co się stanie jeśli Chandler obieca, że na ważnej imprezie nie będzie uganiał się za dziewczynami tylko zrobi dobre wrażenie? I co, jeśli spotka tam najpiękniejszą kobietę na świecie? A jeśli jednak wyjdą razem? I jeśli udają się do jej hotelu? Co się stanie, gdy Chandler odkryje swoją mroczną stronę? 
Ha! Mam was! Już nie możecie wytrzymać z ciekawości! 
I słusznie…. Bo co, jeśli kobieta jest podstawiona? Jeżeli tylko miała się zbliżyć do rodziny i ją zniszczyć? W dodatku odważyła się powiedzieć, że seks z Chandlerem jest jak kiepska pizza!  

A teraz najważniejsze pytanie: gdzie jest Celia? Chyba nie wierzycie, że zniknęła, co? Naiwniaczki…

Świetna książka. Na jeden wieczór. Tak to jest z tą serią, że szybko się kończy. Zbyt szybko.
I cóż począć, teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejny tom… 

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.