Z Femme Luxe pięknie i wygodnie

Nie chodzę zbyt często w sukienkach, ale czasami nie potrafię się nim oprzeć. W dodatku kiedy trzeba załatwić poważne sprawy w poważnych urzędach trzeba po prostu wyglądać elegancko! I niezawodne okazuje się Femme Luxe.

Sukienka w kropeczki wydała mi się niezwykle urocza! Brak dekoltu dodaje jej powagi, ściągacz pod biustem maskuje wypukłości, które chcemy ukryć. A długość za kolano dodaje powagi. Jeśli o mnie chodzi to jest idealnie! Do tego wysoki obcas i mogę podbijać świat!

Kolejna sukienka okazała się nieco bardziej odważna. Nie spodziewałam się, że będzie tak krótka. Ale mimo wszystko czuję się w niej komfortowo. Sam dekolt w niczym mi nie przeszkadza, lubię spore dekolty, ale nie ukrywam, że sukienka mogłaby być odrobinę dłuższa. Podobają mi się za to szerokie rękawy ze ściagaczami. I sam motyw w kropki. Ostatnio chyba mnie te kropki prześladują, ale coraz bardziej je lubię! A ty, lubisz kropki?

A teraz gwóźdź programu, czyli spodnie cygaretki! Zawsze trochę się boję, że zdjęcia przekłamują np. kolor i w rzeczywistości coś z wzorem będzie nie tak, ale przyszły idealne! Wzór na materiale jest świetny i naprawdę elegancki. W dodatku przy moim wzroście maja idealną długość, choć powinny być krótsze i dla wysokich osób właśnie takie będą. Z racji tego, że jestem niewysoka to większość spodni muszę skracać czego bardzo nie lubię. Tutaj nie musiałam sobie zawracać tym głowy na szczęście! Świetne, wygodne, eleganckie!

Festival Outfits link with https://femmeluxe.co.uk/festival/

Grey Loungewear link with https://femmeluxe.co.uk/grey-loungewear/

Co Ord Sets link with https://femmeluxe.co.uk/co-ords/

Bodycon Midi Dress link with https://femmeluxe.co.uk/bodycon-dresses/

Milkmaid Top link with https://femmeluxe.co.uk/milkmaid-style/

Czy któreś z moich nowych upolowanych ciuchów wpadło Ci w oko? Coś wybrałabyś dla siebie? Bardzo polecam!

Możesz również polubić…