Bądź na pierwszych stronach! – Afterweb

O pozycjonowaniu stron już pisałam, wspomniałam wtedy, jak bardzo jest to ważne i że każdy jest w stanie zrobić to sam. Bo jest. Jeśli tylko na naukę tego zagadnienia i zrozumienie go poświęci odpowiednią ilość czasu. Co jednak, jeśli nasz czas jest cenniejszy niż pozycjonowanie? Bo czas stracony na naukę można by poświęcić na zarabianie pieniędzy? I tu pojawia się opcja delegowania zadań…

Każda z mam, ale pewnie i każdy człowiek, wie o co chodzi z delegowaniem. W domu wynoszeniem śmieci zajmuje się nastolatek, kilkulatek segreguje pranie i ścieli łóżko oraz wyciera kurze. Bo delegujemy część swoich domowych obowiązków tym, którzy mogą je wykonać, a my zyskany w ten sposób czas możemy poświęcić na inne rzeczy. Logiczne, nie? Dzieciaki „zarabiają” kieszonkowe.

Kiedy jesteś blogerem lub masz działalność delegujesz zadania innym firmom. Tutaj polecić mogę Ci AFTERWEB, która od lat zajmuje się pozycjonowaniem stron. Dzięki nim Twoja strona w wyszukiwarkach będzie miała lepszą pozycję, a co za tym idzie trafi do Ciebie więcej osób, czyli potencjalnych klientów. Kiedy firma będzie dbała o to by jak najwięcej osób miało szansę wprost z wyszukiwarki trafić do Ciebie, Ty będziesz zarabiać. Opcja idealna dla wielu osób.

Afterweb działa nieszablonowo, do każdego klienta dopasowuje strategię działań, bo tylko dzięki temu efekt może być tak dobry. Pozycjonowanie to niestety nie jest szablon, który można dopasować do wszystkich, bo każdy z nas zajmuje się czymś innym i do innych osób chce dotrzeć. Cel jest więc ten sam – pojawienie się na pierwszej stronie w wyszukiwarkach, ale droga do celu dla każdego może być inna.

Ja któregoś razu postanowiłam zgłębić tajniki pozycjonowania. Wiele kursów za mną, wiele przeczytanych artykułów, a i tak ledwie liznęłam temat i mam pojęcie o podstawach zaledwie. Jestem tylko blogerką, ale gdybym w tym czasie mogła na swoich działaniach zarabiać nie wahałabym się – oddałbym temat w ręce specjalistów.
Bardzo prawdopodobne, że niedługo i ja będę potrzebowała pomocy osób doświadczonych. Bo przecież nie będę całe życie jakąśtamblogerką, może pierwsze strony wyszukiwarek nie dla mnie, ale taka trzecia to tez byłoby coś. W końcu poświęcam swojej stronie mnóstwo czasu i zależy mi by nie pisać tylko dla siebie!  A teraz już przynajmniej wiem, gdzie szukać…

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.