Fotoksiążka najlepszym pomysłem na prezent – Printu.pl

Do znudzenia będę powtarzała, że najlepsze prezenty to takie, które wcale nie kosztują dużo, są za to cudowną pamiątką na lata. W związku z tym w tym roku szykujemy sobie taki rodzinny prezent, czyli fotoksiążkę. Pierwsza myśl była taka, by dotyczyła świat, ale takich rodzinnych świąt za nami dopiero kilka także ciężko było zebrać w całość zdjęcia świąteczne. No nie ukrywam, zazwyczaj jesteśmy tak pochłonięci świąteczną atmosferą, że zapominamy o robieniu fotek. Dlatego uznaliśmy, że będzie sympatycznie przypomnieć sobie jak wyglądały nasze wakacje i na tym się skupiliśmy!

W długie zimowe wieczory przyjemnie usiąść razem i powspominać ciepłe nadmorskie wakacje. Tak jak poprzednio, gdy szykowałam fotoksiążkę dla syna, wybrałam PRINTU.PL.

Przygotowanie tam fotoksiążki jest bardzo szybkie, łatwe, a przy tym efekty naprawdę bardzo ładne. Nie trzeba być specjalistą, żeby stworzyć fotoksiążkę, jest to dziecinnie proste, a wszystko jest pokazane krok po kroku.

EDIT:
A teraz nawet na stronie macie dodatkowo takie podpowiedzi:

Wystarczy 5 skutecznych trików i fotoksiążka powstanie w 15 minut!
a do 9 grudnia do północy macie szansę skorzystać z 40% rabatu!

* * *

Tak naprawdę wystarczy do galerii wrzucić zdjęcia, a później poukładać je w odpowiedniej kolejności. Myślę, że jeśli przemyślicie, jak fotoksiążka <kliknij> ma wyglądać i będziecie wiedzieli, gdzie dodać jakie zdjęcia to pójdzie szybciutko. Bo szczerze mówiąc to właśnie poukładanie tego w jakiejś kolejności sprawia mi najwięcej problemu. Szczególnie jeżeli fotoksiążka dotyczy okresu sprzed kilku miesięcy i już nie do końca jestem w stanie to poukładać na przykład według dni. Ale to przy okazji świetna zabawa dla całej rodziny, przeglądać zdjęcia, wspominać te chwile i układać je chronologiczne albo tematycznie.

Moim zdaniem spokojnie godzina wystarczy by przygotować fotoksiążkę, a i wykonanie jej i wysyłka nie zajmuje zbyt wiele czasu, więc jeśli się pospieszycie to macie szansę zdążyć przed Mikołajkami… a jeśli nawet nie, to do świąt jest sporo czasu. A taki prezent to nie byle co!

Na takie fotograficzne prezenty stawiam odkąd jestem mamą i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły! Czy to pamiątka dla nas czy prezent dla dziadków lub pradziadków – zawsze się sprawdza!
Bo teraz mamy takie czasu, że zdjęć się nie wywołuje, a trzyma na dysku komputera i ciężko usiąść wspólnie i je przeglądać wieczorami. Fantastyczny jest początek serialu Rodzinka.pl który zawsze zaczyna się od przeglądania zdjęć – to dla mnie obrazek idealnej rodziny. Cudowne wspomnienia, opowieści, dużo śmiechu – też tak chcę, dlatego wybieram fotoksiążki.

Macie do wyboru całe mnóstwo szablonów, również szablonów świątecznych <kliknij i zobacz>, możecie zmieniać napisy i dostosowywać je do własnych potrzeb. A fotoksiążka jest wykonana naprawdę z najwyższą starannością. Piękne zdjęcia w świetnym wydaniu. No i jest to pamiątka na długie lata. Nie ma co ukrywać, fotoksiążka mieści w sobie mnóstwo zdjęć, a zajmuje o wiele mniej miejsca niż tradycyjne albumy.

Jeśli jeszcze szukacie prezentu to myślę, że teraz już znaleźliście 😉 prawda?

 

Może Ci się również spodoba