Halloween z Dresslily

Mój syn jest jeszcze zbyt mały by obchodzić Halloween, ale czeka mnie to już niedługo. Powód jest prosty, Szymon ma urodziny 1 listopada, więc jestem przekonana, że impreza będzie odbywała się dzień wcześniej. Zresztą widzę, że okoliczne dzieci spacerują ulicami i odwiedzają się wzajemnie. Kusi mnie więc, by kiedyś zrobić imprezę z prawdziwego zdarzenia! A do tego wiadomo… trzeba się godnie prezentować! z godnością czarownicy oczywiście!

Nie będę ukrywać, że wyszukiwanie stroju na Halloween sprawia mi ostatnio sporo radości, a przeglądając Dresslily wpadło mi w oko sporo ciuchów. I teraz sama nie wiem, może od razu zamówię 😀

Halloween z Dresslily

Zacznę od delikatnego nawiązania do Halloween, a potem to już pójdzie z górki! Ale taka bluzka moim zdaniem spokojnie sprawdzi się też bez strasznej imprezy w tle. Bluzka z motywem drzew występuje nie tylko w tym szarym kolorze, ale również z turkusem i z bordo.

Halloween Skew Neck 3D Tree Print Sweatshirt -
Bluzka z motywem drzew w kolorze szarym

Kociary pewnie w takiej bluzce to by chodziły bez przerwy, nie potrzebując do tego Halloween. I ja się im nie dziwię, tylko od razu pokazuję kocią bluzkę, te uszy są jednak urocze! Hmmm, może jednak urocze to nie jest najlepsze słowo, skoro w sklepie nazywa się ona: gotycka bluza z nitami 😉

Gothic Rivet Cutout Cat Ear Hoodie -
Gotycka bluza z kapturem z nitami

A że Halloween to już prawie listopad to przyda się coś cieplejszego na bieganie od domu do domu z groźbą psikusów na ustach. Polecam więc bluzę z pomarańczowymi elementami. Ten model akurat można upolować w dużych rozmiarach.

Cobwebs Pumpkin Front Pocket Halloween Plus Size Hoodie -

Wpadła mi natomiast w oko sukienka idealna na Halloween, wiecie, taka gospodyni elegancka jak z serialu, otwiera drzwi w eleganckiej sukni z dyniami. W ręku ma wielką, drogą miskę wypełnioną słodyczami.
Retro sukienka z moywem dyń wydaje mi się idealna, jakoś ten krój wydaje mi się wyjątkowy i wyjątkowo dobrze podkreślający figurę.

Retro Pumpkin Printed Halloween Dress -
Retro sukienka z motywem dyń

A żeby mąż do mnie pasował na tej imprezie to jemu koniecznie muszę sprawić koszulę z nadrukiem, w pięknym dyniowym kolorze, a co! Zastanawiam się, czy dałby się namówić na taki wzór, szkoda, że nie pomyślałam o zakupach wcześniej – na pewno jeszcze na jakąś halloweenową imprezę udałoby nam się wkręcić!

Bat House Printed Long Sleeves Shirt -
Halloweenowa koszula z nadrukiem

Halloween Giveaways

Here are the new arrival. It’s time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday.

https://www.dresslily.com/promotion/halloween-shop-113.html?lkid=59705620

Use code:DLBF20 with 20% OFF:  
Over 10usd, save 2usd; Over 20usd, save 4usd; Over 30usd, save 6usd; Over 40usd ,save 8usd; Over 50usd, save 10usd; Over 60usd, save 12usd; Over 70usd, save 14usd; Over 80usd, save 16usd; Over 90usd, save 18usd; Over 100usd, save 20usd;Over 110usd, save 22usd; Over 120usd, save 24usd; Over 130usd, save 26usd; Over 140usd, save 28usd

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.