Jak szybko „zarobić”? Nie zarobisz 4 tysięcy, ale nie musisz nic robić by mieć kilka stówek więcej…

O tym, że w listopadzie wzięłam się za swoje finanse już wiecie… wszystko świetnie, ale z jedną wypłatą trudno jest poszaleć, ja nie mam możliwości podjęcia pracy, więc szukam innych możliwości… i chciałam się z Wami tym podzielić…


Nie jest to oczywiście dochód stały ani zbyt duży, ale zawsze coś tam wpadnie, a taki niespodziewany nadprogramowy grosz zawsze cieszy!

SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW

Zaczęłam od kosmetyków, jeszcze zanim urodził się Dzieć była to niezła forma zastrzyku gotówki, ale też oszczędności… Na każdym sprzedanym kosmetyku oszczędzałam 30% lub sprzedając je – te 30% zarabiałam. O tyle wygodnie, że nie musiałam przekraczać żadnego progu, od każdej złotówki był zysk. W dodatku kosmetyki dość tanie i bardzo dobre! Za zamówienie na 200 zł płacę 140 zł i za darmo dostarcza je do domu kurier. Więc jest wygodnie.
Jeśli macie ochotę spróbować to zapraszam do obejrzenia KATALOGU, a jeśli Was to zainteresuje to podaję LINK DO REJESTRACJI.
Nie ma żadnych opłat, firma działa na zasadzie klubu, po prostu jako jego członek macie 30% taniej wszystko. Jeśli z 6 kolejnych katalogów nic nie zamówicie po prostu konto się dezaktywuje. Aha, katalogi pojawiają się raz na 2 miesiące. Te 60 zł to 20 minut roboty (rozesłanie linku do katalogu lub pokazanie go znajomym, potem wpisanie numerów kosmetyków i rozdzielenie ich na paczki). Do pierwszego zamówienia w tej chwili za 1 zł dostaniecie matujący puder ryżowy i mini lakier. 
Może któraś z Was będzie chciała spróbować 🙂

ZARABIANIE NA OTWIERANIU KONT BANKOWYCH

A ostatnio postanowiłam zarobić na bankach. Czekam na wypłatę około 450 zł. A oprócz tej kwoty za samo założenie konta zyskałam całkiem ciekawe oprocentowanie kont oszczędnościowych, co było dla mnie bardzo ważne. 
Oferty, z których skorzystałam są już nieaktualne, ale pojawiła się kolejna możliwość, więc się nią z Wami podzielę!
Otóż, za założenie konta w banku Millennium z polecenia możecie dostać 60 zł. 
Konto jest darmowe jeśli:
– w danym miesiącu jest wpływ o wysokości 1000 zł
– zrobicie jedną transakcję kartą
Jest to promocja dla tych, którzy po 1.04.2015 roku nie mieli założonego konta w banku. (Jeśli masz aktualnie konto w Millennium doczytaj do końca – też możesz zarobić)
Żeby dostać 60 zł należy:
– złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student oraz wydanie karty debetowej i/lub aktywuje dostęp do płatności mobilnej BLIK (wszystkie zgody, które są zaznaczone muszą być zaznaczone. Jednak gdy wybierasz kartę jest zaznaczony Pakiet Bardzo Pomocny – to płatne, więc proponuję odhaczyć)
– do 31.05.2016 roku zrobi transakcje kartą lub za pomocą BLIK na łączną kwotę 360 zł
– oraz do końca trwania promocji nie zamknie konta (czyli do 31.05.2016, a dokładnie do 10.06.2016 roku – kiedy to pieniądze promocyjne mają wpłynąć na nasze konta)
Mówicie, że 60 zł to nie jest dużo? Ano owszem, ale mieć 60 zł a nie mieć 60 zł – ja widzę różnicę…
ale dla tych, którzy chcą wycisnąć z banku więcej, a więc…

JEŚLI JESTEŚ JUŻ KLIENTEM BANKU

Możesz zarabiać na polecaniu! Za pierwsze polecenie możesz dostać 60 zł, a za każde kolejne 100 zł. Jeżeli więc założysz konto i aktywujesz możliwość polecania, po czym z Twojego linku konto otworzy mąż, żona, partner, partnerka to już jest 180 zł! A jeśli jeszcze namówisz mamę, tatę, brata, siostrę, babcię czy sąsiada będzie to o kolejną setkę więcej 🙂
Polecać można do 30 kwietnia 2016 roku!
Jeśli więc chcesz dostać 60 zł za założenie konta, będzie mi miło jeśli skorzystasz z MOJEGO LINKU – tylko konto z polecającego linku bierze udział w promocji.

[dopisek]

Pojawiła się kolejna oferta, tym razem w mBanku…
Można zyskać 50 zł za otwarcie konta z polecenia (i tu serdecznie zapraszam do klikania), a potem jeszcze nawet 500 zł premii!
Promocja jest dla każdego, kto w tej chwili nie ma u nich otwartego konta.

Wystarczy do 31.05.2016 roku założyć eKonto Standard albo eKonto Plus, można aktywować konto poprzez przelew 1 zł z innego swojego konta lub za pośrednictwem kuriera. 

i najpierw: ściagamy i aktywujemy aplikację w ciągu 24 godzin i za to dostajemy 10 zł (pieniążki wpłyną do 20 dni od aktywacji apki).

Co miesiąc mamy szansę na zwrot wydawanych pieniążków w wysokości do 50 zł, przy czym za płatności kartą zwracają 2 % a za płatności za pomocą aplikacji 4 %. I na to mamy szansę przez 5 kolejnych miesięcy! Przy czym pierwszy miesiąc promocji to kolejny po założeniu konta, a więc zakładając konto w marcu pierwszym miesiącem będzie kwiecień. 
Aby jednak mieć na ten zwrot szansę musimy 
– mieć 1000zł wpływu na konto – nawet ze swojego konta w innym banku. 
– wydać za pomocą karty lub BLIKa minimum 250 zł
– oraz przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej

a jeśli spełnimy te warunki to po 5 miesiącach dostaniemy 240 zł!

A ile nas to będzie kosztowało?

Otóż, jeśli wybierzesz eKonto Standard to aby wszystko było darmowe musisz zrobić 5 transakcji kartą, w innym wypadku za kartę zapłacisz 4 zł.
Z kolei w wersji z eKontem Plus jest darmowe jeśli na konto wpłynie 1000zł (jeśli nie to opłata wynosi 5 zł) oraz zrobisz 5 transakcji kartą (jeśli nie – 4 zł)

To chyba dość opłacalna opcja? Mimo że na wypłatę 240 zł trzeba czekać aż do września… Jak sądzicie?

Testuję jeszcze kilka opcji, na których można zarabiać, ale to trwa, a nie chcę pisać o czymś, czego nie jestem pewna…
A może i Wy macie jakieś sprawdzone sposoby?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.