Co roku mam ten sam problem, szukam idealnego kalendarza. Oczywiście, na ścianie wisi duży, miesięczny kalendarz, jednak brak w nim miejsca na notatki. A ja potrzebuję mieć wszystko zapisane. Jeden egzemplarz rodzinny na lodówkę z informacjami o urodzinach, wizytach u lekarzy, gościach, ważnych wydarzeniach. I drugi przy biurku, gdzie notuję sprawy związane z blogiem i pracą. I co miesiąc szukam jakiejś darmowej wersji do druku. Bez sensu, w tym roku postanowiłam zabrać się do tego inaczej!

Zwykle drukuję sobie miesiąc aktualny i kolejny by nic mi nie umknęło i to najlepsza opcja dla mnie, bo inaczej na pewno pogubiłabym te kartki. Za każdym razem też drukuję inny wzór, bo przecież jest dostępnych tak wiele ładnych! W tym roku zebrałam je w jednym miejscu i dzielę się nimi z Wami!

Klikając w nazwę bloga lub zdjęcie zostaniecie przekierowani do odpowiedniego artykułu u autora kalendarza. Pamiętajcie, że jest udostępniony dla Was za darmo, ale jeśli go gdzieś pokazujecie to oznaczajcie autora!

 

Wild Rocks 

kalendarz na 2019 rok do pobrania za darmo

Na samym dole znajdziecie do pobrania kalendarz, ale mimo wszystko polecam całą stronę – warto ją przejrzeć, szczególnie jeśli próbujecie działać na Instagramie. Znajdziecie tam ogromną porcję wiedzy – zakładka KORKI Z INSTA.  Ola zresztą chętnie dzieli się darmowymi plikami do pobrania.

 

Jest rudo

okładka kalendarza do druku

Natalia przygotowała dla nas przepiękny kalendarz wraz z Martą (szuflada.mART).

Na stronie przeczytacie o twarzach na kolejnych kartach kalendarza, a także o tym jak powstawał. Zresztą Natalia dzieli się z czytelnikami tym, jak robić lepsze zdjęcia. Często ją podglądam i uczę się pilnie, choć wiem, że przede mną jeszcze długa droga.

 

BasiaK Studio

prosty, darmowy kalendarz do druku na rok 2019

Dopiero trafiłam na tę stronę, kalendarz do pobrania za darmo jest, a jeśli chodzi o więcej to się rozglądam. Też się rozejrzyjcie!

Pracownia Bajkowo

IMG_1523

To już czwarty kalendarz w Pracowni Bajkowo. A i wiele innych ciekawych plików do druku można znaleźć na stronie. Dla mnie plusem jest również to, że nad kalendarzem jest rysunek, który sobie mogę pokolorować 😉 oj tam, że dla dzieci…

 

The daltonist

kalendarz 2019 do druku

Tutaj aż 6 różnych wzorów czeka na was i wcale nie mówię o 6 różnych wersjach tego samego kalendarza, a o kalendarzu rocznym, miesięcznym bez miejsca na notatki, miesięcznym z miejscem na notatki, kwartalnym… do wyboru do koloru. Każdy znajdzie coś dla siebie. A jak dobrze poszukacie to i zakładki kalendarzowe na początek 2019 roku znajdziecie na stronie!

 

Simplife

darmowy kalendarz 2019 do druku

Na tę stronę trafiłam dopiero szukając kalendarzy, ale już widzę, gdzie będę się uczyć minimalizmu 😉 Ciekawa jestem jakie będą efekty… prosty kalendarz, miejsce na notatki i cytat. Genialne.

 

Leci bocian

Kalendarz do druku 2019

Bardzo minimalistyczny, ale dzięki temu uroczy kalendarz. Takie mi się podobają. A na stronie znajdziecie również do druku plakaty, zakładki i wiele innych rzeczy. A oprócz tego to naprawdę fajne miejsce i można poczytać ciekawe artykuły.

 

Polenka

Kalendarz 2019 do druku - akwarelowe wzory

Gdy wszędzie króluje minimalizm Magda się wyłamuje i proponuje barwne kalendarze! Taki przypięty nad biurkiem, czy przymocowany do lodówki od razu poprawi humor, prawda?
Coś czuję, że będę tam często zaglądać, zarówno żeby podejrzeć projekty DIY, jak i nauczyć się tworzyć bullet journal, który od zawsze mnie zachwyca,  a nie umiem się za to zabrać!

 

Ogarniam się  natomiast proponuje regularne udostępnianie plannerów za darmo, warunkiem jednak jest zapisanie się do newslettera. Zerknijcie i sami oceńcie, czy taka opcja Wam odpowiada.

 

Wybraliście coś dla siebie? Dajcie znać, który wpadł Wam w oko. A może jeszcze jakiś znaleźliście? Podrzućcie link, a chętnie o nim tu wspomnę.